Грудень 5, 2017

Зараз ГПУ демонструє відео, яке вказує на фінансування діяльності Саакашвілі з боку РФ

Зокрема, Луценко назвав прізвище Курченка. Я розумію, що це жодним чином не вплине на фанів «Святого Міші». На них не діє брехня щодо «життя в наметі» в Одесі, на них не діє брехня щодо святого «життя в наметі» під ВРУ. На них не вплине оприлюднення оперативного відео способу життя цього «спартанця» в той час, коли він закликав людей мерзнути в наметах. На них нічого не діє – він святий і живе завдяки дружині і бібусі.


Але, переважна більшість украінців вже отримали щеплення від «сліпого очарування»: Ющенко, Тимошенко, Ляшко, Савченко… Перелік довгий може бути.
Мене цікавить інше питання. Зараз з‘ясовується, що фінансування йшло від Курченка. А, чому ніхто не звертає уваги на той факт, що, виключно завдяки діям прибічників «Святого Михуїла», які створили так звану «блокаду» (Грішин, Соболєв, Парасюк, Пастух) велика кількість підприємств на Донбасі перейшла під контроль саме Курченка?!! Чому СБУ не звертає уваги на те, що саме завдяки діям цих «блокераторів», терористи отримали додаткові потужні джерела фінансування?!!