Вересень 23, 2017

Якийсь суцільний “вінігрет”… Якийсь сюр. Якась шалена мішанина емоцій…

Генеральний Прокурор обурений станом ВОПів на другій лінії. МО відповідає: все в порядку. А я, отримую скан експертного висновку, згідно якого бетон, з якого побудовані ВОПи на Луганщині в 2015 році, лише на 25% відповідає вимогам щодо міцності. Скан отримав лише сьогодні ранком і тепер думаю: куди його відіслати: в НАБУ, МО, СБУ чи в ГПУ? Чи, може всім одночасно?


Дивлюсь бравурні звіти про прибуття наших Інвіктусів на міжнародні змагання до Канади. Чудова подія! Особливо для самих хлопців! А, чи знаєте ви цих хлопчиків? І відомі вам їхні повсякденні проблеми?

Чи знаєте ви, що чудову спортивну форму під час прибуття в Київ пана Сталтенберга, хлопчикам видали … в тимчасове користування: бірки не зрізати! Після церемонії форму здати!

Чи відомо вам, що напередодні урочистого візиту Президента на стадіон СКА на тренування Інвіктусів, на стадіоні працювали солдатики, фарбуючи бруківку і висмикуючи траву з тріщин на асфальті? Чи знаєте ви, спортивну форму, взуття, обладнання (частково) ми покупали разом з бізнесменами і депутатами, а не ДЕРЖАВА?

Совок! Суцільний непереборний совок! Совочище!!!

Совок і в інформаційному просторі. Як інакше назвати “об’єктивного” журналіста, який помістив моє фото з штаб-квартири ОБСЄ на фоні “Козака” з гнівним текстом: “Доколе власть будет катать высокопосадовцев на броне по мирным городам?!”.

Цей інформаційно-совковий журналіст чудово знав, що ці заходи безпеки застосовані не заради моєї персони, а, виключно, задля трьох членів Сенату Франції, один з яких входить в ТОП-10 найвпливовіших політиків Французськоії республіки. Перебування таких людей в небезпечній зоні завжди потребує заходів безпеки. Завжди і всюди!

Але, набагато ефектніше заволати “доколі злочинна влада…”. Набагато ефектніше на ТВ вопити “поверніть атомную бомбу”, збираючи оплески недалекої публіки, ніж розповідати, що 75% потужностей АЕС працюють на російських ТВЕЛах.

Набагато ефектніше волати про “розірвання дипломатичних стосунків з РФ” і ловити хвилю оплесків, ніж вирішувати: а куди ж відправляти на зберігання відпрацьоване радіоактивне пальне з наших АЕС?

Задовбав непереможний совок “треба змінити норманський формат”, “треба повернутись до Будапештського Меморандуму”! І, знову – чепчики в повітрі!

А, з ким, панове-совки, ви спілкувались з числа керівників країн-підписантів? І що вони вам відповіли, куди послали? Чи, вам невідома остання заява Волкера: США не вважають доцільним змінювати “норманський формат”, бо вважають його ефективним?

А, що роблять “вимагатєлі війни до останнього патрону” в зручних київських студіях? Чому не стоять в черзі у військкоматах?

Чоми “реформатори” не ідуть працювати у “кляту владу”, яка пропонує більше 4000 вакансій?!

Совок! Ти непереможний!!!

p.s. Але, боротьба триває. )))