Квітень 5, 2018

Як я розумію, мова іде про відому схему

Відому і СБУ, і ГВП! Ще півтора роки тому, разом з ГВП, довелось ламати такі оборутки. Зокрема, мова йшла про аналогічну забудову у Києві в районі Лук’янівки. Ця схема виглядає так:


– МО, маючи земельну ділянку, укладає Угоду з забудовником на будівництво 9-поверхівки загальною площею 1000 квадратів (умовно). В Угоді зазначається, що забудовник передає (наприклад) 20% житла військовим.

– наступним кроком Забудовник пропонує укласти з МО додаткову Угоду, в якій відсотки (20%) переводяться в квадратні метри. На цьому прикладі – 200 квадратів. Все, начебто, чисто і логічно.

– після цього, Забудовник укладає низки угод, збільшуючи кількість поверхів в будинку (не 9, а 18), збільшує загальну кількість будинків (не один, а п’ять). При цьому, кількість житла, яку треба передати МО залишається фіксованою не у відсотках (!!!), а в квадратних метрах – ті самі 200 квадратів!

МО ще й досі залишається найбільшим землевласником в країні.  Вірю, НАБУ дотисне і дожме!!!

НАБУ взялося за фірму нардепа через махінацію з квартирами для військових – https://gazeta.ua/articles/politics/_nabu-vzyalosya-za-firmu-nardepa-cherez-mahinaciyu-z-kvartirami-dlya-vijskovih/830429