Квітень 11, 2017

Усі ми і є – ДЕРЖАВА!!!

Щиро здивований дописами до посту про переселенців з “Джерела”: скільки люті, скільки злоби… Все є, від “понаєхалі тут”, до “злочинна влада в усьому винна”. Знову, нажаль, розподіл і штампи, а не здоровий глузд і порозуміння.


1. “Злочинна влада” не з неба впала, а ми іі обрали. Ми з вами!

2. Переселенці – такі самі, як і ми: знаю і товаришую з великою кількістю чесних і порядних людей з Донбасу: лікарі, підприємці, службовці, військові… А, чи серед нас, немає п’яниць, ледацюг, наркоманів, повій та крадіів??? От ми всі білі і пухнасті, а всі ВПО – сєпари і нероби! Отямтесь!

3. Мені начхати, подобається вам чи ні, але я кажу ПРАВДУ: в бюджеті зараз немає клштів на вирішення проблеми житла для переселенців. Я завжди був категоричним противником совкового популізму. От зараз ВРУ прийняла закон про компенсацію кредитів для ВПО під будівництво житла. Чудово? Так, ура! От, тільки не один нардеп мені не відповів на просте запитання: а де взяти ті кошти?! Лише одна геніальна відповідь: ви Уряд, ви і шукайте тепер. Ура, перемога! Наче і не знають про діру пенсійного фонду, про дефіцит бюджету… А, от про де-монополізацію – тиша, ні пари з вуст!

4. Сказочникам про “виділені іноземцями мільярди на житло”, які розікрала злочинна влада. Панове баснярі! Назвіть мені хоч один кредит, виділений на ці потреби?! Брехуни.

5. Нажаль, “иждивенцы” реально поплюжать і ображають, в першу чергу, своіх земляків.

6. І останнє. Поборникам тези “держава повинна була нас захистити”, “держава повинна надати нам…”. Держава – це всі ми, кожен з нас: і ті хто тікав, і ті хто воював; і ті, хто голосував “ЗА”, і ті, хто голосував “ПРОТИ”; і ті, хто боровся на Майдані, і ті, хто після цього голосував “за гречку”.