Грудень 1, 2017

«Відродження Луганщини»

Після моєї публікації матеріалів щодо діяльності/бездіяльності Луганської ВЦА (копанки-кар‘єри, автоперевезення) до мене потягнулись луганчани, яких обурює ренесанс ригівського грабування області. Щойно отримав черговий матеріал. Вчора Окружний Адміністративний суд Києва ухвалив одне знаменне рішення.


СУТЬ

Свого часу НКРЕКП ухвалила рішення про ноу-хау під назвою «приєднана потужність». Сама ідея полягає в тому, що всі кінцеві споживачі газу набувають статусу цієї самої «потужності» і мають сплачувати постійну абонентську плату. Кому? Облгазам. Тим самим Облгазам, які є перлинами приватної власності деяких олігархів.

Якщо б таке рішення НКРЕКП було б прийняте, то, за аналізом експертів, побутовий газ на заправках здорожчав би на 3 грн; для населення, в разі відсутності лічильника, витрати на місяць зросли б з 30,27 грн до 116,04 грн на одну людину; в разі наявності лічилника, вартість зросла б з 48,84 грн до 266,23 грн з людини щомісячно.

Така гра НКРЕКП на користь власників Облгазів викликала обурення як населення, так і Уряду. Постанова була скасована. Перемога!

КРОК 1 ПАТ «Луганськгаз», за яким маячать вуха панів Бойка та Дунаєва, подає до Окружного Адмінистративного суду Києва позов про скасування відповідної Постанови НКРЕКП. Як доповідають аналітики, такі дії відбувались за підтримки Едуарда Швидкого.

КРОК 2 З незрозумілих (або дуже добре зрозумілих) причин, вчора Суд ЗА ОДНЕ ЗАСІДАННЯ (!) прийняв рішення на користь позивача!

КРОК 3 Очікуючи пасивну позицію НКРЕКП щодо цієї ухвали, можна передбачити, що через 10 днів ухвала набуде законної сили і «ноу-хау» запрацює по всій країні.

НАСЛІДКИ Саакашвілі, Каплін, Тимошенко, штовхаючи один одного ліктями, поведуть обурених українців на штурм! Кого ж будуть вони штурмувати? НКРЕКП? Облгази? ШлакоБлок?

Ні! Вони будуть штурмувати «злочинну владу», а саме Уряд! Уряд, який не має жодного стосунку до паскудного зговору НКРЕКП з олігархами та ШлакоБлоком!

p.s.

Працюючи на Луганщині, я багаторазово бачив, як ця нечисть з Ригів влаштовувала пляски навколо зруйнованого будинку в Лисичанську: хунта знищила житло, хунті ви не потрібні, хунта прагне ваc знищити! Бачили б ви їхні рожі, коли я віднайшов механізм і виплатив компенсацію всім мешканцям цього будинку. Всім!

Після того, як ця погань вибігала в НКРЕКП чергове підвищення вартості води для Лисичанського водоканалу, вона готується до «обурених танців» навколо підвищення ціни газу «злочинною владою».