Вересень 26, 2018

Вчора отримав цікаву, але достатньо очікувану, інформацію

Далеко не всі наші громадяни цікавляться політикою. Далеко не всі постійно дивляться ТВ, блукають тенетами соціальних мереж, аналізують… Ті, хто «не в курсі», в переважній більшості, формують свою точку зору на інформації, отриманій від родичів, друзів, сусідів і… священиків.


Так-так, проповіді святих отців суттєво впливають на світогляд певної категорії громадян. Пам’ятаєте фільм «Народжені революцією»? На почату, коли головний герой потрапляє в село, де батюшка розповідає прихожанам як в Петрограді з покійників котлети роблять? Думаєте, щось принципово змінилось? Ні!

Вчора мені розповіли, що деякі священники МП почали поширювати таку інформацію, пов‘язану з отриманням Томосу:

– На Украине уже отбирают церкви!

– Уже действуют бЕндеровцы, захватывающие приходы и изгоняющие священников!

– Министерство культуры в Киеве уже подписало приказ о конфискации всех приходов Московского Патриархата и передачи всех церквей

Киевским «раскольникам»!

Смішно? Ні!

Всі ці провокативні лякалки розповсюджуються з однією метою: підігріти суспільство зсередини, підняти рівень протистояння до відкритої непокори владі і, зрештою, до знайомих «Путін пріді! Путін спасі!». В своєму прагненні знову поставити Україну на коліна, Кремль застосовує всі брудні методи, в тому числі – релігійні. Було б дивним, якби Росія не скористалась таким приводом, як отримання Українською церквою автокефалії.

Переконаний, «крестоносцы Новинского» здатні до будь-яких дій, вплоть до інсінуації «захоплень» церков МП «бЕндеровцами», «в Киеве уже котлеты из священников МП делают» та «распяли святого отца в трусиках»…