Березень 2, 2018

В повітрі тхне виборами

Популізм крокує по країні, ведучи за собою армію маніпуляцій. Лише вчора на “1+1” відбулись в прямому ефірі дві спроби маніпуляцій, які були миттєво розвінчані. Щойно в новинах прочитав про спробу депутатів Франківської обласної ради проголосувати за “добровільний імпічмент Президента”.


Невже ініціатори цього шоу не знали, що процедури імпічменту не існує в нашому законодавстві? Невже вони не розуміють, що з таким самим успіхом вони могли проголосувати за імпічмент Президенту Трампу чи відставку Папи Римського? З таким же успіхом франківці могли б вступити в НАТО, волиняни – в ЄС, кияни – в Британську Співдружність, а херсонці – в Стрілецьку Асоціацію США.

Чудово розуміють!

Тож, спробуйте знайти відповідь на запитання: навіщо?

p.s. Доречі, я виступаю ЗА прийняття Закону про імпічмент. Про імпічмент будь-якого Президента. Але це – компетенція Верховної Ради!

Депутати Івано-Франківської обласної ради не проголосували за імпічмент Президента України – https://westnews.com.ua/deputati-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi-radi-ne-progolosuvali-za-impichment-prezidenta-ukrayini/