Серпень 27, 2017

Уникають відповідальності не тільки “кляті буржуї”, але й “пересічні громадяни”!

Пішло-поїхало: “шуфрічей” розстріляти, “бентлі” підпалити… Свого часу, отримавши запрошення мешканців, ми з “Самообороною” та з “Автомайданом” поїхали в Ємільчине на Житомирщині. Причина – свавілля місцевого керівництва МВС.


“Група підтримки”, що складалась з родичів, і яйця кидала, і мого сина, який перебував у відпустці після операціі в госпіталі, називали “сєпаром”… Але, начальник районного ДАІ прилюдно зняв з себе погони.

За що?

За те, що містяни звинувачували його в закритті справ про ДТП, в тому числі – зі смертельним фіналом. Там не було ні “Бентлі”, ні “шуфричів”.

Так само згадую ще один прикрий випадок: в ДТП загинула жінка. Чоловік погодився взяти “компенсацію” від винуватця: “дружину не повернеш, а дітей піднімати треба”.

Подивіться скільки ДТП в нетверезому стані по країні! Подивіться, скільки водіів тікають з місця пригоди! Щоденно на дорогах гине 8-12 людей.

До чого я це?

До того, що відповідати мають всі: і “бентлі”, і “тавріі”! А уникають відповідальності далеко не тільки “кляті буржуі”, але й “пересічні громадяни”!