Квітень 10, 2017

Цікаві відповіді від Джеймса Шерра

Дозволю собі деякі коментарі:

“Мінськ”.

Я залишаюсь на своїх позиціях: Мінські домовленості далекі від досконалості. Умови виписані таким чином, що, практично, їх неможливо виконати. Але, перш ніж руйнувати, потрібно створити іншу платформу для переговорів.

Згоден з тим, що Росія “вбила Мінськ”, ввівши рубль в ОРДЛО, визнавши “документи”, захопивши українські підприємства. Згоден і з тим, що ми підставились “блокадою”, економічна шкода від якої буде і Росія зробить все, аби її збільшити.

Абсолютно згоден з цитатою:

“У той же час, як усвідомлюють деякі люди, вони (Росія) тісно працюють з деякими групами впливу всередині країни, щоб придумати альтернативні варіанти рішення, що мало б виглядати як компроміс, але насправді служить російському інтересу. І це покликане, звичайно ж, дестабілізувати нинішню систему влади всередині України.”

“Берлін і Париж”.

Так, Німеччина і Франція будуть триматись за Мінськ, про що свідчить чергова заява Посла ФРН про вибори.

“Чому західні інтереси, не кажучи вже про українські інтереси, повинні бути заручниками того, що Росія згодна або не згодна?”.

Після зміни Адміністрації в Білому домі, після краху “Трамп_наш”, Німеччині та Франції теж доведеться зробити певні корективи в своїй зовнішній політиці.

НАТО:

Абсолютно погоджуюсь з думкою про те, що зараз розмови про вступ до НАТО – “фальшивка”. Але, переконаний в тому, що вступ до НАТО – стратегічна мета України! І будь-які кроки в бік альянсу – це кроки на користь нашої Держави. На жаль, Джеймс Шерр не зауважив на те, що НАТО – далеко не тільки військовий союз з певними стандартами. НАТО – це політичний союз! Союз держав, які сповідують і дотримуються певних спільних стандартів соціально-політичного буття!

Джеймс Шерр: НАТО не буде воювати проти ядерної наддержави через Україну – https://apostrophe.ua/ua/article/politics/government/2017-04-10/djeyms-sherr-nato-ne-budet-voevat-protiv-yadernoy-sverhderjavyi-iz-za-ukrainyi/11581