Вересень 1, 2018

Текст довгий. Але, прошу прочитати, перш ніж дивитись відео

Не так давно я публічно звинуватив ЗМІ в маніпуляціях з висвітлення процесу обрання Громадської ради при Міністерстві. Зокрема, «чесні» ЗМІ подавали інформацію про те, що «майже 10 представників ГО покинули засідання на знак протесту!». «Майже десять»! Це скільки? На справді – вісім!!!


А, яка була загальна кількість присутніх? Сорок один! Тобто: 8 з 41! Жах… Далі, ці самі «майже десять» розповсюджують звернення, яке подається деякими ЗМІ, як «26 ГО виступили за те, аби не визнавати вибори до Громради прии МінТОТ»! Вражає? Мабуть, від уяви аж руки тремтять. Цілих 26!

А, з якої кількості? З 300! Вражає?

Бунт столичних грантожерів обламався під час прямого ефіру на «Громадському». Настя Станко, яку я знаю з 2014-го, настійливо пропонувала мені зробити «запис» коментаря. Одначе, знаючи, що один з ведучих цього «незалежного» ЗМІ є чоловіком головної «противниці» Міністерства, я поставив умову: виключно прямий ефір.

Розбиті жалюгідні інсинуації «активістів» ви можете подивитись на «Громадському». Проте!

Після ефіру я в очі Насті Стінко сказав, що «Громадське» – звичайнісінькі шльондри, які роблять заказуху. На що Настя мені заперечила, мовляв, я на сепарських Newsone та на 122-му не дозволю собі «кривдити власників». Тож, в знак того, що мені начхать на власників, я викладаю цей ефір!

Настя Станко!

Далеко не всі в моїй країні продаються!!! Є привід для дискусії? Запросто – прямий ефір! І купа грантожерів полетить в смітник історії.