Липень 30, 2018

Те, що відбувається в кремлівських головах, важко назвати «думкою»

Росія анексувала Крим. Росія розпочала агресію на Сході, вбивши і покалічивши десятки тисяч українців. І, при всьому цьому, Лавров «недоумевает»… Вочевидь, починаючи війну, росіяни не очікували на такий супротив. Передивившись РосТВ того часу, почув лише одне: Новороссия за неделю вдоль Днепра. Обломали зуби.


Але, ще й досі не розуміють: чому це «брати-українці» так ненавидять вбивць своїх дітей. Що тут скажеш? Таке нерозуміння цілком вкладається в ідіому про «тупого вороватого й недалекого брата-хохла», який просто не може ані мати власну точку зору, ані (тим більше!) ображатись на «старшого брата».

“Те, що незважаючи на всю пропагандистську машину, яка працює і в Києві, і в західних столицях, яка вдовблює обивателю через екрани, через сторінки газет, через інтернет, через соціальні мережі, що Росія – агресор, що Росія – окупант, що Росія буде під санкціями, поки не віддасть Крим, і багато іншого, незважаючи на на ці роки обдурення громадської думки на Заході, я вважаю, що більшість нормальних українських громадян розуміють, напевно, всю безглуздість того, що відбувається, антиісторичність того, що відбувається”, – заявив Лавров. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/ce-yakas-anomaliya-lavrov-pro-stosunki-mizh-ukrayinoyu-ta-rosiyeyu-1193904.html