Листопад 2, 2018

Танці на санкціях

Вчора РФ оприлюднила перелік фізичних та юридичних осіб, відносно яких введені економічні санкції. Підкреслюю – економічні!.

Перша реакція, коли побачив себе, – сміх. Адже, єдиний мій економічний зв’язок з Росією відбувся в 2013-му році в приміщенні “Сбербанку” на площі Льва Толстого – обміняв 100$. Які ще “економічні санкції”???

У переважній більшісті тих людей, які потрапили в список – сміх. У більшості, але не у всіх.

Цікава реакція Юлії Тимошенко. Дізнавшись про “велику подію”, Юлія Володимирівна поспіхом зробила саркастичний пост, загальний зміст якого, приблизно, такий: “Банкова! І що ти тепер скажеш? Ти і тепер будеш казати, що я – “рука Кремля”?!

Юлія Воломирівна чудовий оратор і блискучий популіст. Але, як і всім людям, їй властво робити помилки. От, і в цей раз – “штанга”. Чому? Давайте спробуємо придивитись до тих людей, які потрапили до списку.

Більшість з них – депутати, урядовці та підприємці. Більшості з них ці санкції – до лампочки, бо вони, так само як і я, не мають в Росії не те що “активів”, навіть копійки російської в кишені нема.

Я б міг зрозуміти захват пані Тимошенко, якби вона опинилась виключно в компанії Тетерука, Лапіна, Шимківа і багатьох інших чесних і порядних патріотів, які весь час війни з Росією роблять все задля перемоги над ворогом: воюють, допомогають грошима, дпопомогають лікарям в госпіталях і таке інше….

Але, виходячи з логіки пані Тимошенко, таку саму претензію до Банкової може висловити і… пан Йофе!.. Да, той самий “вічний регіонал”, той самий, який голосував ЗА “диктаторські закони”, той самий, який голосував ЗА “харківські угоди”… До компанії Тимошенко – Йофе може долучитись і пан… Мірошниченко. Да-да, той самий “представник Президента Януковича в Верховній Раді”, той самий, який ридав, каючись за події на Майдані… Але, троє для мітингу на Банковій – моловато…

Що ж, беріть до почесної компанії ще й пана Гєллєра! А-га, того самого рига, який голосував ЗА “диктаторські закони”, який зараз тусить у “Ведрі” Хомутинніка. Той самий, який зараз є спонсором Медведчуківського “За життя”…

Чудова компанія, пані Тимошенко!

Всі ви люди небідні. Але, спонсор вам не завадить, віро? Тримайте! Пан Григорішин теж потрапив до списку!

Як вам “колективчик”? Ну, всі такі “патріоти”, всі такі борці з Росією… Ладно, забирайте до кубла ще й Семнченка з Парасюком та Соболєвим – суть та сама.

Офіс потрібен для “партії”? Розумію. Беріть ще й пана Лещенка з новою квартирою – буде вам і офіс, і “патріот”.

Отже.

Не знаю, за якою логікою формували цей перелік автори, але жодної логіки ніхто пояснити не зміг.

Тож, пані Тимошенко, – ШТАНГА.