Червень 7, 2016

Спостерігаю за нарощуванням анти-турецької істерії в РФ

Останні дні, практично щоденно, на екранах з”являються нові стрічки про “кроваву Туреччину”. Лише тільки назви: “Турецька кухня” (мається на увазі – за лаштунками), “Ердоганістан” і таке інше. Головна ідея – агресивний Президент Туреччини винний в усіх негараздах.


РосАгітпроп і тут діє примітивно і стандартно.

Спочатку на екрані географічна карта, на якій демонструється стрімке зростання Османської Імперії (наче миролюбна Росія завжди була такою великою), що демонструє загарбницький характер турок. Потім – коварні турки починають привласнювати національні кухні інших народів (яке коварство!).
Демонструються кадри зруйнованих будинків. Кореспондент розповідає про те, що “одна людина” розповіла йому про те, що в цих руїнах Ердоган спалив живцем півтори тисячі курдів. Мало того, він відтяв голови всім загиблим!

Не нагадує “розіп’ятого хлопчика”?

І раптом, щось дуже-дуже знайоме: журналісти починають скаржитись на кровожерливого Ердогана, який переслідує “свободу слова”, що лине з боку курдських сепаратистів…

Стоп! Може, я і помилився, але мені особисто весь цей “плач Ярославны” дуже-дуже нагадав нашу рідну навалу на “Миротворець”!

Не вірите? Можете подивитись. Може, я дійсно помиляюсь?