Серпень 1, 2018

Скільки ж можна з порожнечі робити “експертів”, “політологів”, “героїв”???

Сьогодні випадково почув, як черговий експерт на 112-му розповідав, що створення Міжвідомчого координаційного органу для узагальнення збитків, завданих Україні агресією РФ (Комісія) – це ЧЕРГОВА СПРОБА ВКРАСТИ КОШТИ З БЮДЖЕТУ. Я розумію – свобода слова. Я розумію – демократія.


Але, чи має існувати бодай якась відповідальність за те, що верзуть різні дятли??? Ну, скільки можна виводити в ефіри різних “експертів”, які верзуть повну маячню і ця нісенітниця подається як “ЕКСПЕРТНА ДУМКА”?

Спеціально для “експерДа”: міжвідомча комісія нічого не “пилить”, нічого не “розподіляє”, нічого не “виділяє” і взагалі не має жодного відношення до бюджету!!! Для того, аби Україна змогла подати консолідований (об”єднаний) позов проти РФ, треба зібрати, проаналізувати та узагальнити всі дані про ймовірні збитки – майнові, фінансові, економічні, екологічні, культурні… Треба зібрати все разом, проаналізувати, забезпечити доказову базу і передати це все в міжнародні судові інстанції.

До чого тут бюджет???

Може, цей пан здатен облікувати екологічні збитки? Чи, може цей пан вже порахував збитки за незаконний видобуток надр? Чи, втрати історичної спадщини?