Грудень 17, 2016

Ширлі-мирлі або виніс головного мозку (Відео)

Не встиг я написати про те, що недолуга ініціатива Савченко пошкодить справі розбудови миру і “народної дипломатії”, як вже понеслось. Популізм миттєво всівся на коника-горбоконика.

Дехто пан Вадим Кривенко (нардеп від НФ) люто розкритикував ведення переговорів Савченко з ватажками ОРДЛи і… висловив обурення моєю позицією щодо економічних стосунків з підприємствами, розташованими на некотнтрольованій території та забезпечення гуманітарною складовою цивільного населення, яке перебуває в якості заручників в руках ОРДЛи.

Прикро, що такі персонажі потрапляють в ВРУ. Ще гірше, коли вони опиняються в Комітеті економічної політики ВРУ. Я не уявляю собі, як член економічного комітету (який має знати реальну економічну ситуацію зв’язків з підприємствами на НКТ) може балаболити маячню про “блокаду”?

Адже він має знати (якщо він не спить на Комітеті) про залежність України від вугілля марки “А”, яке видобувається на НКТ. Він має знати, що КМУ почав реально зпроваджувати поставки такого вугілля з-за кордону, аби зменшити цю залежність. Він мусить все це знати! Схоже, пан Кривенко почав пакувати популістичні валізи на наступні вибори.

З ще одним популістом-блокадником я зустрівся на ефірі. Пан Сенченко люто блокував НКТ, люто перекривав воду в Крим і таке інше. Бла-бла і суцільна політична платформа.

Але, мене особисто відверто розмішила “тверда партійна позиція” щодо Савченко.

Виявляється, “Батьківщина” поставила Савченко першим номером свого списку не для того, щоб собі додаткових відсотків наскрести (що їй і вдалось), а для того, щоб ЗВІЛЬНИТИ Савченко! Он як…
Борцуни за “Наді волю”, потужно попіарившись на цій темі, нині заявляють що це влада зробила з Надії “героя”, а не щоденний піар Юлії Володимирівни з компанією.

Мабуть варто нагадат, що в той самий час, коли Юлія Володимирівна щоденно розповідала, заламуючи руки, про злочинну владу, яка нічого не робить для звільнення “української Жанни Д”Арк”, в той час, коли Віра Савченко разом з мамою на всіх каналах щиро розповідали про неоціненний внесок Юлії Володимирівни в справу звільнення Надії, в той самий час коли літак вже повертався в Київ, я сказав: “На цей момент, мабуть, в Україні є єдина людина, яка зараз нервово шукає валеріану – пані Тимошенко. Розуміє пані Юля те, що піар-компанія “Наді – волю” завершилась, а двом ведмедям в одній берлозі буде тіснувато”.

Так і вийшло.

Але, це ще не весь ЦИРК в цій політичній Санта-Барбарі! Вчора мені телефонувала Надія, консультуючись з певних економіко-юридичних питань. Після того, як я пояснив їй, до кого з яких птань треба звертатись, Надя повідомила мені, що ця інформація (офіційна) ій потрібна тому, що вона… ХОЧЕ ПІДТРИМАТИ законопроект про “окуповані території” (точніше – про блокування НКТ)!!!
Тобто: балаболи з “Батьківщини” “люто критикують” Савченко за переговори з торористами, підтримуючи законопроект “Самопомочі”, сама Савченко, спілкуючись з Захарченко, так само виступає “за блокаду”, а пан Кривенко в їхній політ-цирк ще й мене приплів!..

Ну, і кто кому Рабінович в цьому політичному бардаку???