Серпень 9, 2017

Щойно побачив пост чудової людини

Дякую за добрі слова! Але, мій пост буде не про це. Передостанній коментар “Тука вже не той”… Так, я вже не той, яким був в 2014-му. Чому?


В дитинстві людина вважає, що Земля пласка. З часом вона дізнається, що це не так. З часом людина дізнається, що хліб росте не в магазині. Деякі починають розуміти, яким чином великий дядька влазить в маленький телевізор. Хтось дізнається яким чином працює бінокль. Дехто дізнається про походи козаків на Московію і про те, що Переяслівська Рада принесла не єднання, а розкол старшини і, фактично, громадянську війну і Руіну.

Все це називається – знання і досвід. Уявіть собі: перед вами біла стіна і вам треба іі подолати. Спочатку ви вважаєте, що стіна парерова і вам вдастся іі пробити іі просто лобом.

Раз. Другий… Якщо ви не зрозуміли, що для досягнення мети варто змінити тактику (взяти лом, дінаміт…) і продовжуєте й надалі лобом битись об стіну то ви, вибачте, йолоп.

Думаю, що 99% людей змінюються, отримуючи нові знання і новий досвід. Це називається еволюцією. Головне – залишається незмінною любов до Батьківщини і іі захисників, разом з незмінною ненавистю до іі ворогів (як зовнішніх, так і внутрішніх)!

Слава Украіні!