Вересень 6, 2016

Щодо подій на Святошино

Я бачу велику кількість коментів, які розділяють мою стурбованість щодо навали тітушок в Києві. Хочу дещо додати, аби бути об’єктивним і не виглядати провокатором.


По-перше, я не підбурюю до проявів насильства. Насильство – монополія держави! Якщо я сам особисто куди і влізу, то лише за своїм власним бажанням.

По-друге. Як і переважна більшість киян, я відчуваю, що такі конфлікти досить часто провокуються відсутністю діалогу між владою та громадою.

По-третє. Як і більшість киян, я відчуваю нерішучість силовиків. Така ситуація має кілька причин.

1. Іноді трапляється так, що найманці під виглядом “місцевих мешканців” просто тиснуть на забудовників, вимагаючи відступного.

2. Досить часто влада надає всі документи на будівництво, ігноруючи ставлення мешканців та порушуючи різні нормативи.

3. Іноді серед силовиків трапляються і ті, хто вже деморалізований “влада_саджає_патріотів”. бійці кажуть: та ну його нахрєн – завтра зроблять нас “ворогами народу”.

4. Поширений варіант, коли забудовник за величезні хабарі просто домовляється з місцевою владою і та “заплющує очі на дрібні шалості”.

На жаль, все це має місце в Києві. Переконаний – по всій Україні. Але, попри все обурення, я категорично проти підбурювання створення “патризанських загонів”! Насилля – монополія держави! Тиснути треба саме на органи влади, вимагаючи рішучих дій проти порушників Закону!