Жовтень 24, 2017

Ще з радянських часів відомо, що КДБ (і не тільки) вдало співпрацював з різного роду радикальними рухами по всьому світу

З тих часів змінилась лише назва: КДБ став ФСБ. Якщо ця контора співпрацює з німцями, французами, поляками, сербами, арабами, італійцями…  Ті часи, коли спецслужби передавали готівку в валізах через диппошту і влаштовували таємні зустрічі з Штірліцами давно минули.


В сучасному світі, в світі глобалізації все відбувається набагато філіграніше: зазвичай самі радикали напряму і не спілкуються з співробітниками спецслужб. Для цього використовуються агентурні мережі з третіх країн, різного роду бізнес-партнери, політики, громадські діячі та неурядові організації.

Розуміючи вороже ставлення до нашої країни з боку Росії, багато громадян відмовляються зрозуміти й те, що наші радикальні діячі просто не можуть бути поза уваги з боку російських спецслужб. Це просто неможливо!

Не залишається поза уваги з боку спецслужб і криміналітет. Використання цього контингенту в інтересах ворожих спецслужб теж давно відомо. Найганебніше явище – поєднання радикльно налаштованих політиканів з криміналітетом.

Якщо зняти рожеві окуляри і уважно дослідити факти, то знайдеться чимало випадків, коли воплі “влада саджає патріотів” стосувались саме щодо кримінальних злочинів. На жаль, громадськість і на це не дуже ретельно звертає увагу.

Аби не відволікатись на спростування звинувачень “він продався владі”, одразу зазначу: влада заслуговує на тиск, на критику і (в деяких випадках) на кримінальне переслідування. Коли мені стають відомі факти зловживань (саме факти, а не “це всім відомо”) я відправляюсь в НАБУ, СБУ, МВС чи в ГПУ, а не блокую-підпалюю-бунтую-перекриваю, бо, на моє переконання, з беззаконням можно і потрібно боротись виключно силою Закону!

Беззаконня породжує лише беззаконня!