Лютий 21, 2016

Ще раз уважно передивився інтерв’ю Юрія Кармазіна з переліком вимог тих, хто оселився в готелі “Казацький”

Якась дика суміш: популізму, обурення і відвертої нісенітниці.

Слухаючи, я відмовлявся вірити в те, що озвучує дуже фаховий і поважний юрист! Я б розумів, якби це лунало з вуст хлопчини з освітою в три класи…

По-перше, мені не зрозуміло, до кого саме всі ці вимоги?

“Відставка Уряду та Голови НБУ”. Чи пан Кармазін не знає, яким чином відбувається ця процедура? Адже, він сам приймав участь в легітимізації цих Законів. Чи призведе відставка Голови НБУ до “стабілізації курсу”, про яку надалі каже пан Юрій?

“Створення слідчих комісій…”. З кого? З депутатів ВРУ???

“Проведення виборів міністрів на патріотично-професійних засадах.” Хто буде обирати? Хто оцінюватиме професійні якості?

“Обрання нового Прем’єр-міністра після громадського обговорення в триденний термн.” Це що? Це як? На Майдані обговорювати та обирати? Чи, може, в готелі “Казацький”?

“Запровадження дієвого механізму контролю за владою”. Чудово! Яким чином? Викликати кожного міністра на щоденний звіт до готелю “Козацький”?

“Проведення установчих зборів України після…”. Яких ще зборів? Це про що???

Далі, на жаль, така сама нісенітниця.

Аби відразу надати матеріал щодо “зрадник”, “продався” та “порохобот”.

Критикував і критикую не лише Уряд. Але, роблю це по конкретних дяіх або бездіяльності! Наприклад, жорстко критикував Уряд (і продовжую це робити), за злочинну бездіяльність щодо виплати компенсації за зруйнований будинок в Лисичанську. П’ятий місяць я “воюю з вітряками”, які досі не можуть втілити механізм цих виплат.

Воюю з усіма гілками влади за відміну злодійської системи “повернення невикористаних бюджетних коштів”, які надходять в останні дні грудня! Всі чудово знають про цю недолугу норму, і лише загадково посміхаються.

Критикував і критикую політичних керманичів держави за відсутність очищення саудівської гілки влади та імітацію реформ в прокуратурі.

Водночас, виступаю категоричним противником популістів псевдо-патріотів, які кидаються в обійма з “опозиційним блоком”!

Саме тому я відмовляюсь підтримувати гасла “ГЕТЬ УСІХ”.

Це – недолугий примітивний злочинний популізм, який призведе лише до катастрофічних наслідків для України як в політичній, так і в економічній площині.