Грудень 28, 2016

Розмова з “блокувальниками”

Вчора ввечері відбувся ефір на каналі “3S TV”. Після ефіру, на якому був присутнім (серед інших) і Костянтин Грішин (Семен Семенченко), на мене біля виходу чекала група людей в камуфляжі. Як з’ясувалось, це та група людей, які ініціювали т.з. “блокаду”.


По-перше, кілька людей знімали на відео нашу розмову (на телефони та планшети), тому, я був би вдячним, якби вони виклали повне (!) відео і надали мені можливість оприлюднити його – мені нема чого приховувати.

По-друге: люди там різні – від спокійних і врівноважених, які здатні слухати і прислуховавутись, до таких, які чують лише себе і монополізували “право на правду”.

По-третє: люди реально дезорієнтовані, більшість з них не знала про мене нічого (від “ви – мер Луганська”, до “прийміть Закон”).

В-четверте: люди керовані. На прикінці бесіди з-за спин почулась команда “уходім” і всі дисципліновано розвернулись і пішли.

В-п”ятих: багато з них плутає “боротьбу з контрабандою” і “повну блокаду”.

В-шостих: з одного боку, вони погоджуються, що “керівники ОРДЛи” – маріонєтки Кремля і самостійних рішень не приймають, з іншого боку , вони вважають, що саме тиск на “графа Луганського” та “князя Донецького” примусить останніх до звілнення полонених.

В-сьомих, одні казали, що вони готові до узгоджених дій з владою, в той час як інші казали, що вони не хочуть нікому підпорядковуватись.

Останнє: я залишаюсь переконаним в тому, що цими людьми керують і маніпулюють. Роблять це політикани, зокрема – Костянтин Грішин (Семен Семенченко).