Квітень 21, 2018

Україна виборола право мати власну церкву!

Про-кремлівська пліснява, коментуючи ініциативу щодо надання автокефалії українській церкві, вдається до відвертої маніпуляції, звинувачуючи Президента у «втручанні» в справи церкви: «у нас церковь отделена от государства»!

Читати далі

Квітень 21, 2018

Щодо отруєння дітей у Сєвєродонецьку

Дітки приймали участь в благодійному заході відомої в поважної організації.  Після відвідин кафе діти і троє дорослих відчули зле. На цей ранок 11 дітей розміщені в інфекційному відділенні, 2 – в реанімації.  Динаміка у всіх позитивна.
За попередніми даними, причиною отруєння може бути стафілококова інфекція.

Квітень 20, 2018

Відбулась цікава зустріч з паном Йахімом Фархадом – Президентом Економічного Інтеграційного форуму (США)

Обговорили інвестиційний потенціал Донецької і Луганської областей.  Зі слів мого співрозмовника, США готують програму з підтримки розвитку цього регіону. Дуже привабливо. Я запропонував розпочати цей проект з організації фахового обговорення щодо майбутнього регіону. Досі я лише чув три тези:

Читати далі

Квітень 20, 2018

Взяв участь у цікавому заході

Багодійний фонд «Горение» провів спілкування громадських активістів, донорів та представників місцевої влади різних міст зі сходу України. 

Святогірськ. Чудове містечко, яке прийняло велику кількість переселенців. Потребує допомоги: власного бюджету на реформи не вистачить.

Бахмут. Попри велику кількість позитиву і потенціалу, містяни спіймали мене на виході і попросили допомоги з вирішенням транспортних питань.
Дружківка. Приємна молода амбітна команда. Портебують допомоги в будівнцтві ЦНАПу.

Сєвєродонецьк. Мені дуже сподобався такий досвід: в місті створено «соціальний бюджет» розміром в 5 млн. Триває відкритий конкурс проектів для подальшого фінансування. Подано 72 проекти!

Квітень 20, 2018

DoZorro: МТОТ у ТОП5 замовників, які дотримуються найкращих практик

Ще одна приємна новина! За визначенням користувачів моніторингового порталу державних закупівель DoZorro. Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ), увійшло в ТОП5 замовників, які дотримуються найкращих практик. І посіло в рейтингу почесне 3-тє місце серед інших 18-ти центральних органів виконавчої влади.

Квітень 20, 2018

З приємного

Вчора відбулось чергове засідання Комісії з розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Прийняті рішення:

Читати далі