Вересень 19, 2018

Просто говорили з дівчиною, а вийшло – інтерв’ю

Про владу, переселенців, реінтеграцію і життя після звільнення Донбасу. У нас дуже низький рівень обізнаності громадян в питаннях функціонування державних механізмів. Люди не розуміють різниці між розробкою державної політики і реалізацією цієї політики, між лобіюванням і впровадженням, між “Стратегією”, “Планом заходів” і “Державною цільовою програмою”…

Читати далі

Вересень 18, 2018

«Голуби мира» из Кремлевской голубятни

В 2015-м году волонтерам сайта «Миротворец» стала доступна переписка «министра ДНР» со своим российским куратором. В переписке «шеф» подробно инструктировал неопытную подопечную каким образом нужно создавать фейковые ГО, лояльные и подконтрольные Кремлю.

Речь шла об использовании наративов, популярных на проклятом Западе: борьба за права человека, борьба за мир, борьба за свободу слова, за права детей и пр.

Мне сразу бросились в глаза два фактора: кремлевские наративы во всех темах и… использование украинской символики и цветов украинского флага.

Читати далі

Вересень 14, 2018

Погоджуюсь з Іриною Геращенко

Заплановане проведення «виборів» на окупованих територіях – додатковий аргумет для «туалетних терористів» для зриву пролонгації дії Закону про особливості місцевого самоврядування…

Читати далі

Вересень 14, 2018

Деякі зауваження та відчуття від конференції «Жінки. Мир. Безпека»

В переважній більшості конфліктних і пост-конфліктних країн спостерігається велика кількість схожих проблем. Я і не очікував, що мій спіч викличе такий відгук у аудиторії. Деякі спільні проблеми:

Читати далі

Вересень 13, 2018

Некоторые «скрепы», с помощью которых про-кремлевские политтехнологи пытаются изменить сознание

1. «Всех, кто критикует власть, они сразу называют «пятой колонной», «рупором Кремля», «сепарами».

Ложь.

Я, например, с удовольствием (и с уважением) слушаю Алексея Кучеренко, который критикует политику в сфере ЖКХ. Специалист. Человек уравновешенный. Критика аргументированная.

Читати далі