Вересень 28, 2018

Масове отруєння в Макіївці

Лікарі всіх обліковують зазначаючи «харчове отруєння». Самі мешканці скаржаться на незвичний колір і запах води. Знезараження питної води здійснюється з допомогою хлору, який на окуповану частину Донеччини надає Росія. Проте, останнім часом окупант знизив постачання хлору з 4 до 2 цистерн.

Читати далі

Вересень 26, 2018

Вчора отримав цікаву, але достатньо очікувану, інформацію

Далеко не всі наші громадяни цікавляться політикою. Далеко не всі постійно дивляться ТВ, блукають тенетами соціальних мереж, аналізують… Ті, хто «не в курсі», в переважній більшості, формують свою точку зору на інформації, отриманій від родичів, друзів, сусідів і… священиків.

Читати далі

Вересень 25, 2018

Угорські граблі

Я спеціально виніс в заголовок питання Угорщини, хоча спробую надати аналіз кільком різним випадкам бездіяльності влади, які становлять загрозу національній безпеці держави.

Отже, що трапилось?

Читати далі

Вересень 23, 2018

Угорські паспорти. Ой!

1. Невже лише зараз дізнались? Кілька місяців тому я казав про «повзучу сепаратизацію» на Закарпатті. Навіть, мачо Москаль обіцяв мені «дать в морду». Оце і вся реакція з боку влади. Пустий пшик і повна імпотенція: ані припинити безлад, ані дати в морду.

Читати далі

Вересень 23, 2018

Дуже важливе питання піднімає Сергій Комнатний!

Намагаючись зрушити з мертвої точки питання забезпечення житлом переселенців, постійно зіштовхуємось з опором з будь-якого боку.  ВРУ відмовляється вносити зміни в житловий кодекс. КМУ відмовляється надавати належне фінансування. Місцева влада відмовляється співпрацювати в цьому напрямку, використовуючи наявні можливості. Останній приклад, про який не каже Сергій.


МінРегіон розробив зміни до існуючого алгоритму дій Фонду: відтепер майбутній власник сам матиме право визначати забудовника, у якого він купуватиме житло. Згідно діючого алгоритму, всі зацікавлені органи надають свої попередні зауваження. Надав іх і МінФін. На погоджувальну нараду в МінРегіоні представники МінФіну не з‘явились.

Читати далі