Липень 20, 2018

Ні Путін, ні Трамп не здатні змінити Конституцію України

Останні роки привчили мене дуже обережно ставитись до інформаційних “сенсацій” – надто багато відвертих фейків. Що стосується самої “ідеї Путіна”: ні Путін, ні Трамп не здатні змінити Конституцію України. Це можемо зробити виключно ми самі! Отже, ніякі “референдуми”, які не передбачені Конституцією, Україною визнаватись не будуть.

Читати далі

Липень 19, 2018

Нарешті почув хоч часткову правду про ситуацію з хлором від Вадима Денисенка

“Країну, фактично, шантажує група Коломойського.”

Друга частина полягає в цінах. Ціна на заводі -10400. Ціну у посередника в самому Дніпрі – 31000. В Києві – 47000. У Львові – 66 000 грн. От така нехитра математика. Як в анекдоті: “на ці два проценти і живу”.

Читати далі

Липень 15, 2018

Щойно отримав повідомлення від Юрія Луценка стосовно легендарної Лисичанської копанки

«Копанка перекрита. Техніка і вугілля арештовані. Дехто скаженіє від люті.» Я розумію, зараз розумники почнуть писати «нарешті», «не минуло й двох років», «завалять справи», «обілетять і відпустять»… Все може бути, і це все – теж.

Читати далі

Липень 12, 2018

Щойно Верховна Рада нарешті прийняла Закон “Про зниклих безвісти”

Сотні тіл загиблих значаться як неопізнані. Сотні людей значаться як “зниклі безвісти”. Їхні родини залишаються без підтримки з боку держави. Завершилась багатомісячна робота, в якій наше Міністерство приймало найактивнішу участь.

Читати далі