Березень 1, 2017

Питання на яких варто зосередитись Уряду

Сьогодні в Мінську росіяни будуть викручувати руки нашій делегації: блокада, геноцид і таке інше. Сподіваюсь, компетентність нашої делегації дозволить витримати цей тиск. Уряду, з моєї точки зору, зараз варто зосередитись на вирішенні інших питань:


– незадовільний рівень комунікації з населенням призвів до вкрай негативних наслідків; зайва “утаємниченість” призвела до нерозуміння населенням тих викликів, перед якими стоїть держава, і тих надскладних проблем, які вирішуються постійно Урядом. Чому ми не інформовуємо населення про наші портові потужності? Секрет? Для кого, для Росії??? З такою кількістю агентури і просто “вболівальників”, Росія має всю інформацію! Чому ми не розповідаємо відверто про критичний стан ПАТ “Укрзалізниця”? Чому лише вчора ми публічно провели нараду з металургами? Цих “чому” – безліч. Не інформуючи людей, ми дозволяємо розповсюджувати маячню і про “Роттердам”, і про “торгівлю”… Мене відверто обурює, коли з нашої мовчазної згоди, різні популісти-покидьки, які в своєму житті “собачої будки не побудували”, перелазять з екрана на екран, з трибуни на трибуну, сіючи в людях зневіру і відчай!

– Генеральній прокуратурі та СБУ годі вже “спостерігати” – організатори “блокади” (Садовий, Березюк, Семенченко, Соболєв, Парасюк) мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності! Першу “штангу” влада влучила, випустивши з-під варти Лихоліта та Радченка під натиском Семенченка. Другої “штанги” бути не може!

– Уряду та СБУ треба негайно розробити план заходів задля мінімізації негативних наслідків для промисловості і бюджету України! Треба звернути особливу увагу на наступне: після ймовірного “віджиму” підприємств, розташованих на НКТ, Україна не зможе вести з ними господарську діяльність. Це призведе до розриву виробничих ланцюжків в промисловості. Разом з тим, єдиною альтернативою постачання вугілля для металургів є США та Росія. Виходячи з того, що термін поставки із США складає біля трьох місяців, єдиним реальним джерелом вугілля є Росія. Разом з тим, є велика загроза того, що, під виглядом російського, ми будемо купувати вугілля із “віджатих” шахт ОРДЛи, що призведе до реальної фінансової підтримки терористів.

– легко спрогнозувати обурення працівників тих промислових підприємств, які будуть зупинені в результаті “блокади”. Обурення цих людей буде спрямовано безпосередньо на самих “блокадників”. Уряду треба вжити всіх заходів, аби унеможливити виникнення ймовірного протистояння між блокувальниками і робітниками підприємств! СБУ варто уважно моніторити ситуацію і миттєво й жорстко присікати будь-які провокативні акції спрямовані на розбрат і розкол держави! Такі провокації варто очікувати як з боку “представників трудових колективів”, так і з боку “Самопомочі” з її тезою про “гангрену, яку треба відрізати”!