Квітень 11, 2017

Провів зустріч з переселенцями, що мешкають в пансіонаті “Джерело” під Києвом

По-перше: на нараду, участь в якій брали біля десяти представників різних гілок влади прийшов… один мешканець пансіонату…

По-друге: ситуація (з точки зору ЗАКОНУ) виглядає абсурдною. Фактично, люди захопили приватну власність і категорично відмовляються її звільняти.


З точки зору присутніх (окрім представника переселенців), мешканці пансіонату займають неконструктивну позицію, яка виходить за межі здорового глузду (з якого дідька там мають перебувати мешканці Краматорська або Костянтинівки?), борги сягають мільйонів гривень, власник не уклав Угоди на постачання електроенергії, проте мешканці самостійно здійснили підключення і борг лише зростає.

Домовились в найкоротшій термін провести спільну зустріч мешканців з власником (який пропонував і пропонує кілька варіантів переселення). В разі необхідності, я згоден теж прийняти участь в цьому заході.

p.s. Мешканцям пансіонату варто зрозуміти єдину річ: приміщення в аварійному стані підключати до мереж не будуть. Той, хто буде “триматись до останнього” – програє більше за інших.

p.s. Різного роду агітаторам та політиканам-підбурювачам: ніякі інвестори, ніяки благодійники питання забезпечення житлом переселенців, ні в Києві, ні в Київській області, не розглядають категорично! Більш того, лише в Оболонському районі позачерговиків-киян налічується десятки тисяч, а останнє соціальне житло будувалось в 1974 році. Тому, нешановні, припиніть дурити голови людям різними казками, підбурюючи їх до протиправних дій!