Вересень 14, 2018

Погоджуюсь з Іриною Геращенко

Заплановане проведення «виборів» на окупованих територіях – додатковий аргумет для «туалетних терористів» для зриву пролонгації дії Закону про особливості місцевого самоврядування…


В разі зриву, Москва миттєво звинуватить Київ в порушенні Мінського процесу. Цю тезу з задоволенням підхоплять про-Кремлівські сателіти в Європі (Угорщина, Італія) задля відміни санкцій. В решті-решт, Москва давно домагається руйнації анти-кремлівської коаліції в Європі і знищення ЄС як утворення взагалі.

p.s. Вчора мав цікаву розмову з нашими грузинськими друзями. Зараз ми є свідками покрокової спецоперації Кремля в цій країні. Пару років тому в грузинському інформаційному просторі почали звучати тези про те, що «війну з Росією розпочав неврівноважений Саакашвілі». Спочатку тихо, потім – гучно. Наступним кроком стала заміна прізвища «Саакашвілі» на назву держави: Грузія, Уряд Грузії… Це ще не «грузини», не «народ Грузії», але загальний напрямок зрозумілий: примусити народ Грузії взяти відповідальність на себе і пробудити почуття каяття!