Грудень 8, 2017

Отримав непогані новини з Луганщини!

Оприлюднена мною інформація про існування нелегальних копанок-кар‘єрів отримала належний відгук! Багаторазово казав: в будь-яких структурах, в будь-яких колективах є як і негідники, так і порядні люди! Сподіваюсь, об‘єднання порядних людей зробить свою справу.


Однак, запитання у мене залишається: або керівництво ВЦА Луганщини не на своєму місці, або – в долі!!!

09.12.2017 співробітниками УОЗ в зоні проведення АТО ГУ ДФС у Луганській області спільно із патрульною поліцією при патрулюванні території міста Лисичанськ, неподалік Лисичанського Желатинового Заводу, встановлено факт незаконного видобутку вугілля кар’єрним способом за допомогою важкої техніки, а саме: навантажувач фронтальний HITACHI та VOLVO, чотири вантажні автомобілі самоскиди та спеціальне обладнання та мотопомпи для відкачування води.
Затримані громадяни у кількості: 4 водія самоскидів, 2 водія навантажувачів та 1 охоронець, що перебували на місці незаконного видобутку, пояснили, що вантажні автомобілі приїхали на погрузку вугілля, після чого вони повинні були виїхати на пункт розвантаження, який знаходиться на залізничній станції Лоскутовка Попаснянського району Луганської області, але у зв’язку із прибуттям на місце незаконного видобутку співробітників фіскальної служби та патрульної поліції призупинили видобуток вугілля. Співробітниками фіскальної служби викликана слідчо-оперативної групи Національної поліції для подальшого документування вказаного злочину.

Матеріали, обладнання, техніка та затримані громадяни, які знаходились на місці незаконного кар’єру передано слідчо-оперативній групі Попаснянського відділу поліції ГУ НП в Луганській області.

Разом з цим повідомляємо, що 25.10.2017 співробітниками національної поліції виявлено вказану копанку. Виїхавши на місце події поліцейські виявили техніку: трактор Hitachi130LX, два екскаватора HitachiKAXIS 240 LC, шість вантажних автомобілів КАМАЗ, КрАЗ і SHACMAN. На місці події перебував 23-річний житель смт. Мілове, який пояснив поліцейським, що він охороняє зазначену техніку, але не знає, кому вона належить.

Даний факт зареєстрований та почалась перевірка.