Серпень 29, 2015

Ось відповідь на запитання “за що ми воюєм”

За людей! За українців! За тих, хто волею долі опинився в якості заручників в лапах терористів!

Андрей Боечко

Сьогодні я отримав звичайну посилку з Києва… Два прапори України, два молитовника для воїнів, три пов”язки на голову з молитвами, 200 гривень, кілька старих срібних прикрас і лист….Лист з окупованого села в Луганській області…. Аби нічого не домислювати, просто надрукую те, що в ньому написано (без правок).

Здравствуйте!

Спаси, Вас, Господи. За Вами добрые дела!!

Дай, Бог, Вам, сил , умения, здравия и долгих лет жизни!! Дай, Бог, Вам употреблять и реализовывать свой талант на благие дела, потому, как “…всякий талант от Бога.!”

Ребятам, передайте, что мы молимся о них и не забываем. Пусть Ангел Хранитель всегда будет рядом с ними и Бог и Матерь Божья Богородица уберегут их от всего злого и сохранят от напрасной смерти.
Но, даже, если погиб, кто из них, то их смерть не напрасна и пополнили они Воинство Небесное.за свое Земное Отечество!!

Слава всем нашим ребятам, кто в тылу , и кто на передовой, всем волонтерам, медикам и Вам, простым людям, кто вносит хоть капельку своей души, молитвы и помощи!!

Низкий поклон всем!!

PS. Ребенок собрал бандерольку из средств в своей копилке, просил передать… Простите, что немного, но помощь еще раненым необходима. Пусть Бог нам всем дает возможность, хоть малую, помочь, кто, чем может . (Ребенок инвалид и у меня онкология). Еще раз простите, что немного.

Спасибо!! Слава Украине!!

Луганская обл. (Надеюсь, что когда-то, если доживу, увижу свой город Украинским).
Я. як і більшість з вас, вважав, що на Донбасі залишилися самі зрадники… Що вони покликали війну в наш дім… І що допомагати ім не варто.

Цей лист перевернув усе моє уявлення про людей, що живуть на окупованій території (можливо, про частину цих людей), догори дригом! Мені соромно і ніяково! Це як грім серед ясного неба! Там залишилися такі ж рідні українці, як і всюди в Україні! Вони чекають і молять Бога про спасіння! Вони віддають останнє, щоб допомогти нашим воїнам швидше звільнити нашу землю від ворогів…

Клянуся Богом, що все це правда! (Хоча, якщо б мені хтось про таке написав, сам би я в це не повірив..). Але я збережу цей лист і цю посилку. Я обов”язково розшукаю людину, яка його писала і особисто подяку. їй за відданість і любов до України!

А своїх особистих друзів попрошу зробити перепост цього листа. Мені здається, що це змінить уявлення багатьох про те, що відбувається на війні!

Джерело: https://www.facebook.com/george.tuka