Червень 30, 2016

Обшук у Костянтина Кулика

Сьогодні відбулась дуже прикра подія. Прикра для мене. Я кажу про обшук у Костянтина Кулика. Спочатку я хотів просто зателефонувати Костянтину і запитати, чи потрібна йому моя допомога. Але потім вирішив: краще це зробити публічно, аби на давати приводу різним “популярным блогерам” підіймати свій “фаховий ґвалт”.

Я ніколи не плив за течією і не коливався разом з “курсом партії”! Тому, я усвідомлюю те, що наразі викликаю на себе хвилю критики і незадоволення. Попри це, я роблю те, що вважаю за необхідне.
Отже, з Куликом я знайомий біля року. Спілкувались досить часто під час моєї роботи на Луганщині.
Мені здається, що я досить непогано знаю цю людину. Як тільки почалась медійна атака на Костянтина, я мав з ним розмову і запитав “в лоб”:

– Костя! Ти можеш мені все це пояснити?!

Він мені надав пояснення, про які я не можу казати без його дозволу, але які мене задовольнили. Окрім того, була проведена службова перевірка, яка не виявила порушень з боку Кулика.

В перший же день я сказав, що не поділяю тактику захисту, яку обрав Костянтин – мовчання. Я йому неодноразово казав, що в цьому випадку, така тактика себе не виправдовує. Але, мова йшла про родину і Костянтин, як доросла людина, самостійно прийняв рішення.

Я не знаю остаточно тих звинувачень, які висуває НАБУ. Як я розумію, мова іде про квартири або автомобілі.Пояснення від Кулика я маю.

А, от у мене виникає два запитання.

Перше.

Я не можу повірити у випадковий збіг обставин, коли, саме в той час, коли Кулик має доводити в суді позицію прокуратури щодо зграї казнокрадів Курченка, саме в той час у слідчих виникає потреба вчинити такий гучний ґвалт. Чому не “ДО”, і не “ПІСЛЯ”??? Як на мене, досить дивний збіг обставин. Під час обшуку квартири нічого не знайшли (як мені відомо), а повідомлення про підозру вручити забули… Я не хочу вірити в заангажованість НАБУ. Скоріше я повірю в те, що хтось впливовий, ховаючись за лаштунками, використовує хлопців з НАБУ на свою недобру користь.

Питання друге.

Як мені розповіли друзі, навколо будинку Костянтина розташувались люди в формі з шевронами “ДОНБАС”. Начебто, ці люди чатують на дружину Кулика. Якщо це правда, то… це що??? Що це за люди? Хто їх привів? Яка їхня мета і навіщо їм дружина Кулика? Сподіваюсь, ранком ми дізнаємось про походження цих людей, їхній статус та мету їхнього перебування біля помешкання Кулика.

Хочу лише зазначити: тиск на родину – прийом заборонений.

Костя! Якщо тобі потрібна моя допомога – дзвони.