Серпень 9, 2017

Ну, от і сталась “сенсація”: Войцех пішов

Зараз багато “експертів” ломають списи: Войцех крадій, Войцех – жертва мафіі. На цей раз не бурштиновоі… Висловлю своє ставлення до цієі справи.


Перше: остогидли оцінки “експертів”, які знають суть проблеми виключно в якості пасажирів. Так само, як осточортіли “експерти” з медіаціі, які плутають іі з медитацією. Так само, як “воєнні експерти”, які пішли з арміі ще в 2006 році, прослуживши все життя на посадах, пов’язаних з тиловим забезпеченням військ. І зараз такі “воєнні стратеги” повчають МЗС діалогам з ЄС, повчають Уряд політиці з НАТО, повчають Президента стосункам с Трампом…

Панове “експерти”, що вішають зараз всіх собак на Войцеха! А вам відомі засадничі принципи управління цією компанію? Вам знайомі такі слова, як “Устав”, “повноваження”, “правління”, “наглядова рада”? То, якого біса ви вішаєте всіх собак на чужинця, в якого не було ні повноважень, ні команди?

Я не чую від “експертів” прізвищ легенд УЗ – двох братів, один з яких “править” в УЗ, інший – править Комітетом транспорту в ВРУ.

Я не чую від експертів прізвищ тих людей, які роками (!) користуються спеціальними тарифами для перевезення вантажів.

Я не чую прізвища тих людей, які роками (!) використовують рухомий склад УЗ по всьому світу майже безкоштовно.

Нічого цього я не чую від “ексепртів”, які твердять – у всьому винен Бальчун!
В чому ж винен Войцех? УЗ не дарма називають “держава в державі”. І в цій “державі” переплетині інтересих різних груп. Груп дуже-дуже впливових і дуже-дуже заможних. Для того, щоб щось змінювати в цьому спруті, реально можно діяти двома шляхами. Шлях перший: складати союз з однією групою впливу, намагаючись знищити іншу групу. Шлях другий: воювати одному проти всіх. Для цього треба мати реально “залізні яйця” і проводити публічну політику. Людина, яка обере другий шлях, має розуміти: вона реально ризикує життям, позбавляючи ділків міл’ярдних статків.

Войцех Бальчун не захотів іти першим шляхом. Але, нажаль, він не виявився готовим піти другим шляхом.

Після цього, деякі люди зроблять висновок: Бальчуна зняла мафія, бо він заважав красти.

Мені, як оптимісту, більше подобаєтся інша версія: Бальчун пішов, аби на його місце прийшла людина “з залізними яйцями”!