Вересень 28, 2015

Некомпетентність “експертів” зашкалює! Годі вже брехати!

Минулої суботи мені зателефонували батьки:

– На “Еспрессо ТВ” якийсь Снєгірьов вимагав від тебе пояснень про витрачені 500 мільйонів!!!

Хм… Залишаючись поза політикою, я очікував, що, напередодні виборів, мене можуть почати “поливати”. Але, робити це так брутально… Мене здивувало таке явище, тому я знайшов час та передивився виступ цього персонажу. По-перше, мене здивувало надзвичайно часте появлення цієї персони на цьому каналі. Я не збираюсь втручатись в редакційну політику жодним чином, але не розумію сенс постійного перебування цього пана на екрані в якості “експерту”. Чи не варто було б запитати “де він зараз мешкає?” і “як часто буває на Сході?”.

Отже, по фактах, викладених паном “співголовою”.

Перше. Про знищення мобільної групи і про мою можливу відставку. Пояснював багато разів: фраза про відставку була вилучена елекронними медіа з контексту мого великого інтерв”ю “Дзеркалу тижня” з метою зробити чергову “сенсацію”. Про хід слідства: я цілком задоволений ходом слідства по цій справі, про що я теж казав неодноразово. Наразі, я мушу дотримуватись слова, яке я дав слідчим, і відмовлятись від коментарів. Я маю інформації в сто разів більше, ніж пан Снєгірьов, але не коментую цю подію. Пану “експерту” раджу знайти і прочитати уважно “Дзеркало тижня”. Взагалі, раджу пану “співголові” не вживати ім”я людини, до якої вам особисто – як до місяця! Не чіпайте своїми руками пам”ять Андрія.

Друге. Про школу. Точніше – про дитячий садок і школу. На ремонт виділено 1.977.000 грн. Замінено пошкоджений дах, вікна та триває заміна розмерзлої системи опалення. Роботи по внутрішньому оздобенню (обої) вчителі робили самотужки. Про які 15 000 000 розповідає, “палаючий праведним гнівом експерт”? Про які “волонтерські кошти” він каже?

Третє. Про дітей і програму “шкільний автобус”. По-перше, нажаль, слова про відновлення цієї програми ще й досі не підкріплені коштами. Мною виділено 1 мільйон гривень Білокуракінському району та 2 мільйони гривень Троїцькому. На цьому – все! Ці кошти виділені обласним, а не центральним бюджетом, як передбачалось. Перш, ніж цей персонаж кинеться волати “ого-го, які шалені кошти”, раджу йому подивитись на вартість автобусу. Щодо “пустити автобус”, то, з таким станом доріг, я радий бачити пана Снєгірьова на Луганщині. Мені буде дуже весело спостерігати, як батьки разом з дітьми будуть пінками гнати цього “оптимізатора навчального процесу”. А ще краще – посадити його в те, що гордо іменується “шкільний автобус” та примусити його самого поїздити двічі на день до найближчого навчального закладу! І людям – шоу, і йому – користь.

Четверте. Про “виділення обласним бюджетом лише тільки на проектні роботи більше 4,5 мільйонів гривень”, з гнівом волає пан “експерт”. Доводжу до вашого відому: на обласну лікарню з обласного бюджету виділено 1.864.470 грн і на дитячу лікарню – 752.444 грн. Тобто, на дві лікарні разом – біля 2,5 мільйонів. До того ж, ці кошти виділені ще ДО мого призначення. Може, пан “експерт” здатен робити будівельні роботи БЕЗ проектів? Чи, може він здатен їх зробити безкоштовно?!!! Велкам, пане чарівник!

П”яте. Щодо 500 мільйонів на побудову резервної лінії живлення. Тут, взагалі, схоже, “Остапа понесло”… Перша теза “експерта”: “На Луганщині вже мир!” І ви, пане експерт, даєте свої гарантії в тому, що цей мир триватиме довго?.. Чому ви, пане Снєгірьов, не сказали глядачам, що ваша рідна і така близька (поглядаючи з Києва) Луганщина повністю зараз залежить від дієздатності лише однієї “пораненої” ЛЕП? Решта ліній знаходяться або вздовж лінії розмежування, або – на окупованій території? На відміну від пана “експерта”, сотні людей працюють над тим, щоб отримати можливість допуску з боку терористів задля розмінування та ремонту пошкоджених ліній. Звісна річь, якщо це вдастся зробити – необхідність будівництва резервної ЛЕП відпаде. Якщо ж, не дай Боже, цього зробити не вдасться, то запрошую пана “експерта” не лише кататись на “шкільному автобусі”, але й обігрівати своїм ентузіазмом та власним тілом мешканців Луганщини звимку! До того ж, вартість будівництва коштуватиме біля 10-12 мільйонів доларів на протязі 2-3 років! Звісно, це чималі кошти, але ж ніяк не 500 мільйонів гривень. До того ж, “борьцями з корупцією” (як саркастично іменує мене пан “експерт”) ведуться переговори з власниками великих промислових підприємств щодо співфінансування будівництва, бо вони не менше мешканців зацікавлені в цьому. Попередня згода досягнута.

p.s. Дуже прошу шанованих медійників: перш, ніж запрошувати в студії “експертів”, запропонуйте їм хоч щось зробити власноруч: поїздити вночі з мобільними групами по боротьбі з контрабандою, поїздити в автобусі по місцевих “автобанах”, або розмінувати хоч би одну опору ЛЕП. Хоч щось! Як же ж зручно, сидячи в освітленому, безпечному та обігрітому Києві розповідати про те, ЯК ТРЕБА Президенту керувати державою, військовим – воювати, мобільним групам – боротись з контрабандою, а мені – “возити дітей на автобусі”.

Базікало! Пусте базікало!

Снегирьов: Хто воює за контрабанду в АТО

Джерело: http://censor.net.ua/b1025