Березень 19, 2018

Недолуге законодавство

Почитав матеріал, передивився відео… і так стало боляче.

З двох причин.

Перша: молода людина, якій ми з вами маємо бути вдячні за свій мирний спосіб життя, Герой України, Народний Герой, ця людина виявилась наодинці з проблемою. Грунтуючись на фрагменті переписки, якій міцститься в матеріалі, Влад розумів, що вскочив в халепу, шукав підтримки і… не знайшов. Дуже боляче!..


Друга: з проблемами, пов”язаними з дією нових правил державних закупівель, знайомий вже давно! Лише сліпо-глухо-німий не знає про той безлад, який утворився із введенням в дію нових правил: багатомісячне блокування прийняття остаточного рішення учасниками, купа фіктивних учасників, зрив термінів проведення тендерів… Найпоширеніша і найпримітивніша схема – фіктивний учасник. Цей учасник навмисно занижує ціну, стає “переможцем”, а, після оголошення – відмовляється (не можу!). Тендер зірвано. Інша схема: декілька учасників подають до суду, намагаючись оголосити рішення незаконним. Судові розгяди тривають місяцями! Іноді, фірма-позивач пропонує реальому переможцю сплатити їй певні “відступні” для того, аби розблокувати тендерну процедуру.

Розміри “відступних” сягають 20%!

07 березня проводив нараду з керівництвом “Первомайськвугілля”. Мова іде про порятунок від затоплення шахти, яка розташована (і працює, заклавши дві нові лави) на, контрольованій урядом, території. Керівництво показало документи: якщо з трубою і насосами ситуація складається логічно (95% від загальної вартості проекту), то з закупівлею різної арматури – катастрофа! Дев”ять місяців не може відбутись тендер. А, кому потрібні ті труби/насоси без арматури? Під загрозою існування великого підприємства, яке видобуває, конче потрібне державі, вугілля! І все відбувається в рамках Закону. Недолугого Закону!!! 

По всій країні заблоковані шалені кошти – суми з дев”ятьмя – десятьма нулями!
Я не слідчий і не можу нікого звинуватити в загибелі Героя України. Я не маю права звинувачувати керівництво ОДА в корупції чи тиску. Але я точно знаю: ТАКЕ МОГЛО СТАТИСЬ!

Статись, в першу чергу, через недолуге законодавство.

Почему покончил с собой Волошин: все версии и подробности трагедии (фото, видео) – https://www.facenews.ua/articles/2018/319907/?utm_source=SendPulse&utm_medium=push&utm_campaign=5504654