Травень 29, 2017

Не залишає мене рідна Луганщина!

Люди пишуть, дзвонять, їдуть… Ось, отримав наступну інформацію, яка мала би зацікавити правоохоронців. Мала би, якби…


Була собі така компанія ПП “Блиц-Буд”. Не знаю, скільки об”єктів вона побудувала ДО мого призначення, але при мені її вигнали зі школи за системні порушення строків ремонту спортивного залу і невиконання зобов”язань.

Як повідомили мені зараз (чому не тоді???), власником і директором цієї компанії є пан Блискун Дмитро Олександрович мешканець міста Луганська. Зараз на будівельному небосхилі Луганщини з”явилась інша “зірка” – ТОВ “Інвестсевер”.
Як кажуть мені мої “джерела”, фактичним власником цієї компанії є той самий пан Блискун Д.О., який і проводить всі переговори.

По-перше, пан Блискун співпоацює з “владою ЛНР”, а саме – з Дроботом О.М., виконуючи замовлення “народної республіки”.

По-друге, в штаті нової “зірки” немає дипломованих будівельників, електриків та власної спецтехніки для виконання будівельних робіт.

По-третє: місцеві правоохоронці прониклись такою довірою до цієї компанії, що 30 грудня 2016 року перерахували їй 1,8 млн на виконання будівельних робіт за 15-ма Угодами.

Ще далі побігла Адміністрація Луганщини, уклавши договорів на 30 мільйонів.

Питанням чистоплотності цих дій мають займатись правоохоронці (не ті, що перевели кошти “під ялинку”), у мене ж запитання до місцевого керівництва СБУ:
шановні, ви цього пана Блискуна Дмитра Олександровича шукати де будете, в Лууганську? Чи, може, ви в Луганськ самі поїдете для допиту?

Сподіваюсь, ця інформація зацікавить і місцевих активістів, які так прагнуть очистити Луганщину від сепаратистів та хабарників.