Березень 8, 2017

Не “все пропало”!

“Трамп_наш” отримали брудною ганчіркою по нахабній кремлівській морді!

Сам Президент США зазначив: “За вісім років Росія “проїхалась” по президенту Обамі, ставала все сильнішою й сильнішою, захопила Крим й збільшила кількість ракет. Слабак!”. ДержДеп США заявив, що санкції будуть збережені, доки Росія не виконає мінські угоди по Східній Україні і Криму. Отже, про-російська позиція нового Президента США залишилась мрією кремлівських глашатаїв.

Про неможливість існування “про-російського” Президента США я казав ще в день обрання Дональда Трампа. Звісно, я не Ванга. Я можу помилятись. Але, маю думку, що на протязі 6 місяців санкції проти Росії можуть бути посиленими з боку Сполучених Штатів.

Складніша ситуація в ЄС. Але, попри шалену пропаганду, попри фінансування “друзів Росії”, попри втрати бізнесу, вважаю, санкції з боку ЄС будуть зберігатись і надалі. На посилення санкцій зараз розраховувати не варто. Лише недолугі дії самого Кремля можуть викликати таку реакцію з боку Європи.

НАТО буде посилювати свою присутність в Європі і поглиблювати співпрацю з Україною. Плекаю надію, що ми, нарешті, отримаємо летальну зброю, зокрема – високоточну. Наявність у нас такого озброєння дозволить позбавити найманців головного козирю – безкарності. Достатньо п’ять-десять разів знищити артустановки росіян, які обстрілюють наших захисників з житлових кварталів, щоб кремляді зрозуміли – нізззя…

Також ми потребуємо сучасних засобів проти-повітряноі оборони, засобів зв’язку та спостереження, обладнання радіо-електронноі боротьби.
Варто зазначити, що НАТО впроваджує низку політико-економічних стандартів, зокрема – прозорість економіки та боротьба з корупцією.

Тож, шановні, не “все_пропало”!!!