Грудень 29, 2017

Не очікував, що реалії війни так швидко дадуть про себе знати…

Зі складними почуттями дивився як, після звільнення полонених, зустрічаючі скандували “герої-герої”. Дуже небагато людей знають, що серед звільнених є 14 людей, щодо яких порушені кримінальні провадження по різним статтям. В тому числі – тяжким.


Дуже не хотілось псувати святковий настрій країни реальністю війни. Дуже… Але, в мережі вже побратими і командири цих військових почали розповсюджувати інформацію про “героічні подвиги” своїх вчорашніх товаришів.

Можливо, від хвилі “перемоги” зараз підніметься хвиля “зради”: навіщо таких брали, навіщо їх визволяли… Друзі!

По-перше, вони – громадяни нашої держави.

По-друге, їх очікує слідство і суд.

Тим ми і відрізняємось від ОРДЛи, що у нас панує ЗАКОН і всі громадяни мусять відповідати перед Законом.

Хочу попередити псевдо-патріотів: ваша хвиля “влада_саджає_патріотів” не пройде! Надто багато реальних воїнів знають правду і не будуть мовчати. Навпаки, вони вже зараз вимагають притягнення до відповідальності цих людей.
І вони будуть притягнуті до відповідальності! Але, згідно нашого українського законодавства, а не за “законами” ОРДЛи! Їх так само чекають родини, як і всіх інших. В разі доведення їхньої провини в суді (!), вони будуть відбувати належне покарання, а не сидіти “на подвале”.

Цей факт свідчить лише про єдине: війна не робиться в білих рукавичках. Серед тисяч справжніх захисників, які заслуговують нашої довічної шани та поваги, є і такі, про яких йде мова: алкаші, труси, зрадники, мародери. Це війна, а не пригодницький кінофільм. Про такі випадки завжди важко розповідати, бо екзальтовані дамочки і псевдо-патріоти миттєво волають про “очернение наших героев”… Ні. Це просто – правда війни!

Ми зараз почали займатись тими цивільними, які були звільнені. Багато з них – мешканці тимчасово неконтрольованої території. Зрозуміло, що цим людям і податись нема куди. Переконаний: держава ЗОБОВ’ЯЗАНА зробити все можливе, аби надати цим людям шанс повернутись до мирного цивільного життя.