Грудень 17, 2016

Надя-І, Надя-ІІ, Надя-ІІІ

Кілька тез, на яких базуються мої роздуми щодо дій Надії Савченко та їх можливих наслідків.

По-перше: я вихожу з того, що Надя діє за власним покликом і не працює (як твердять деякі) свідомо на ворога.

По-друге: вона керується емоціями, а не здоровим глуздом (розрахунком).

По-третє: вона на знає тез “гібридної війни”.

В-четверте: зараз Росія вирішує одночасно задачі, які постали перед нею:

– легалізація ОРДЛи
– затвердження статусу “громадянської війни” в Україні
– дискредитація центральних органів влади в Україні
– закріплення за собою статусу “голубя мира” (нас там нет)

П’яте: “президенти” ОРДЛи – фігури маріонеткові, які самостійно можуть вирішувати лише розмір “збору” на місцевих ринках (да і то – не на всіх).

Надя-І. (оптимістичний)

Служба безпеки заздалегідь, використовуючи Надію, розпочала свою власну “гру” з ворогом, використовуючи Савченко в якості “троянського коня”.

Мета: встановити тісні зв”язки з лідерами ОРДЛи для того, щоб отримувати інформацію і в певний момент нанести ріщучий удар.

На жаль, знаючи своєрідний характер Надії, вважаю такий сценарій маловірогідним – надто непердбачувана поведінка Наді не дає впевненості в можливості керування нею.

Надія-ІІ (реалістичний)

Гра в “звільнення заручників”, яку розпочала Савченко, не принесе результатів. Наші полонені не будуть звільнені, “переговори” триватимуть без результату так само, як діють маріонетки в Мінську.
Князькі будуть висувати все нові і нові вимоги для обміну, чудово розуміючи, що Совченко, як фігура виключно самостійна, не може реалізувати ні питання “амністії”, ні питання “блокади”, ні питання “статусу”.

Фактично, ці “переговори” – це розмови пустишок, які не мають жодних можливостей самостійно реалізовувати свої обіцянки. Різниця полягає в тому, що “Саня” постійно отримує “мандат” на свої дії від Кремля, а Надя діє виключно самостійно.

Надія-ІІІ (песимістичний)

Савченко введена в професійну гру проти України фахівцями з ФСБ.

Мета – створивши на базі Савченко “глас народа”, дискредитувати центральну владу як таку (а не окремо Президента Порошенка). За таким сценарієм ОРДЛа має “на дружніх засадах” показово звільнити кількох наших заручників, демонструючи, “хунта не здатна – Надя змогла”!

Буде впроваджуватись теза про те, що лише “прямі переговори” з “Саней и Игорешей” – шлях до миру. “Хунта” відмовляється від прямих контактів, тому і не має ніяких результатів в Мінську. Навпаки, Надя, розпочавши переговори з “нашими мальчиками” домоглась певних результатів – звільнено кілька полонених. Ми, “русские голуби мира”, готові стати посередниками в прямих переговорах між “адекватними” українцями і “героями Новороссии”.

Третій сценарій, хоч, на мій погляд, і є найбільш вірогідним, призведе до явної шкоди державним інтересам України. Вважаю, в країні чимало фахових людей, які, розуміючи всю небезпеку таких маніпуляцій, знайдуть шляхи нейтралізації таких дій ворога.

Ще хочу додати, що зайнявшись “народною дипломатією” під повним контролем ворога, Савченко своїми діями дискредитує реальну народну дипломатію, до якої розмови з “Саней” не мають ніякого відношення!

Схоже, Надя не читала матеріалів, вскритих нашими фахівцями в поштовій скриньці однієї з очільниць колаборантів, які викладені на сайті “Миротворець”. А дарма! Адже там надана детальна інформація і про створення громадських організацій під патронатом Кремля, і про налагодження контрольованих контактів з міжнародними організаціями, і про формування образу “русского голубя мира”…

На жаль, самовпевненість Наді, її небажання дослуховуватись до порад, може призвести до сумних наслідків.

Найкращим було б ігнорування ЗМІ цих “переговорів”. На жаль…