Червень 12, 2016

Луганським перевізникам

Мені в ФБ і по телефону почали дзвонити луганчани і розповідати про зрив конкурсу щодо міжміських перевезень. Щойно надали кілька відеосюжетів на цю тему. На один з них я даю посилання нижче.
Я не маю схильності давати коментарі ні щодо своїх попередників, ні щодо своїх наступників. Отож, не варто було чіпати мене.

Тепер, по суті.

Зверніть увагу на поведінку гладкого дядечка, який відмовився пояснювати свою роль в цих подіях і втік. “Я – громадянин”. Надалі цей “громадянин” виявився.. радником з транспорту Голови ВЦА Русланом Дегтяренком. Про це свідчить наступний сюжет, запропонований лисичанською ТРК “Акцент”. В ньому пан Руслан криє “пАпєрєдников”, які винні в зриві конкурсу.

Кілька слів правди щодо цих подій.

1. Єлизавета Пушко-Цибкляк (на яку посилається пан Руслан) не звільнилась, а була звільнена з грубим порушенням Законодавства.

2. Максим Шахов не “пішов терміново у відпустку”, а був вимушений піти у відпустку під тиском “вєчного заступника” Юрія Клименка.

3. Варто зазначити, що сюжет, в якому “загадковий дядечко” все списує на “пАпЄрЄдніков” вийшов на сєпарському каналі “Акцент”, який належить нардепу Дунаєву. Це той самий канал, який постійно висвітлював “подвиги АпАлченцев”. А пан Дунаєв – це той самий пан, який терористів на мітингу назвав “нашими героями”.

p.s. Радив би перевізникам уважно вивчити умови та перелік учасників наступного конкурсу. Справа в тому, що Максим Шахов був “відправлений у відпустку” не просто заради відпустки, а тому, що “свої люди” не встигли подати документи.