Листопад 23, 2016

Луганські покемони використовують цивільне населення задля шантажу України

Забезпечення цивілього населення питною водою – обов”язок держави. Це – гуманітарна складова, яка перебуває під постійним контролем міжнародних організацій.


Варто зазначити, що наші міжнародні партнери постійно надають допомогу в вирішенні цього питання: уряд Швейцарії надає хімічни реагенти та спеціальний пісок, Міжнородний Червоний Хрест сплатив обсяг води для Луганщини, аби забезпечити закачку систем опалення на зимовий період.
В Мінську була досягнута домовленість про створення українського підприємства, яке буде здійснювати розрахунки за спожиту воду (адже “влада” ОРЛО постійно збирає кошти з населення за використану воду). Українська сторона здійснила ремонт водогонів, встановила сучасні лічільники і…

Повне ігнорування з боку терористів: їхні представники просто перестали виходити на звязок, відповідати на телефонні дзвінки, не приїхали для отримання елекронних ключів від лічільників. В той же час, “влада” ОРЛО почала постійно зменшувати заявки на поставки води. В той же час, в населених пунктах буферної зони, “наші мальчікі” здійснюють водопостачання лише через день на протязі 3-х годин, розповідаючи населенню байки про “злодійську хунту”!

На сьогоднішній день борг перед Попаснянським водоканалом, який здійснює водопостачання, склав лише за спожиту електроенергію 121 мільйон гривень! Мета покемонів зрозуміла: сіяти в населенні ненависть до України і звунувачувати Україну в “геноціде руского народа”. Термін дії домовленості спливає 1-го грудня, після чого Україні не залишиться іншого шляху, як відключити водопостачання взагалі.

Оця пика, яка вже ледь не лусне, продовжує набивати кишені, знущаючись над цивільним населенням!