Червень 25, 2016

Лайномети на марші! (Фото)

Я б розділив цих “дітей лейтенанта Шмідта” на три категорії.

Перша, своєю бурхливою діяльністю намагається привернути до себе увагу. Звісно, якщо поливати свого сусіда, якого не знає ніхто, результат буде плачевним: рейтингу – “нуль”, та ще й можна по пиці отримати. І зовсім інша справа – поливати того, кого знають. Згадується відома басня про Слона і Моську.

Друга категорія, своєю діяльністю переслідує цілком конкретну мету. Наприклад, пристроїти “свою” людину. Який дивний збіг обставин: як тільки я почав пресувати ментовсько-прокурорську братію на Луганщині, миттєво прокинувся захисник цієї братви, правдоруб Сірожа Іванов. І мочив Сірожа, і саджав Сірожа… Аж, раптом, одразу після мого повернення в Київ, на луганську сцену знов повилазила та сама ментовсько-прокурорська братія. І, о чудо, виплив з небeття іванов-папа, який швиденько примостився в одному з кабінетів ВЦА і почав “керувати кадрами”. Оце так збіг обставин…

Є ще третя категорія. Я б її назвав – ті, що ллють “из любви к искусству”.

Ось, один такий “либитель искусства”, дехто Гергий Сичкарь, оприлюднив свої дивовижні дослідження:

“Георгий Тука накрався вже так, що йому не потрібно нічого. Напередодні
Дня Прапора показували ролик, в одному з епізодів якого людина дуже
схожа на Туку встановлює на деревяному будиночку прапор України. Так той будиночок деревяний і коштує мбуть не один міліон зелених.”

Георгий Сичкарь (який дуже схожий на людину), подивись, йолоп, на мій будиночок. Площа ділянки – 6 соток. Площа маєтку – 30 кв.м. Якщо ти, той, що схожий на людину, маєш бажання – можу тебе особисто повезти, аби ти власними очима побачив все те, що “награбовано”!