Жовтень 22, 2018

Кремлівcькі тези пані Ставнійчук

Кілька місяців спостерігаю за реінкарнацією Марини Ставнійчук.

Мені особисто вона запм‘яталась своєю позицією на виборах Ющенко-Янукович. Тоді пані Ставнийчук, як член ЦВК, відстоювала позицію дотримання Закону і вперто не бажала закоивати очі на фальсіфікації з боку Партії регіонів.

І ось, вона знову на голубих екранах.

Які ж тези вона озвучує тепер?

1. Мир. Мир потрібен всім. За даними соціологічних опитувань 71% українців головною метою бачать мир. Нічого дивного в цьому не бачу.

Розвиваючи цю тему, пані Марина зазначає: «Хлопці на фронті не бажають воювати і хочуть миру».

Так, навіть серед, наших захисників, переважна більшість не є фанатиками війни. Війни, як способу життя.

Проте, пані Ставеійчук сором‘язливо замовчує той факт, що лише 8% опитаних виступають за мир «за будь-яку ціну»! Так, українці прагнуть миру. Але, вони не мають бажання поступатись ні своєю землею, ні своєю свободою.

В запальній дискусії з Анатолієм Матіосом, пані Ставнійчук пообіцяла вже наступного дня поїхати на передову! Аж, раптом, наступного дня опинилась на передовій «інформаційного фронту», знов з‘явившись на черговому ТВ-шоу…

Схожа позиція у пані Марини і стосовно історичної події – отримання українським народом власної православної церкви: «Я – за, але хіба зараз час для цього?».

Ще одна «миролюбна» теза пані Марини: «влада нічого не робить для досягнення миру».

Запитання «А що, на вашу думку, владі треба зробити?» залишилось без відповіді.

За дивним збігом обставин, ті самі тези пролунали в останній Заяві Держдуми РФ «Про загострення ситуації в Україні»! Який дивний збіг текстів…

2. Теза, яку постійно терпвенять про-кремлівські рупори: влада кожного свого опонента називає «кремлівським агентом».

Зручна схема захисту.

Пам‘ятаю, як саме таку схему використовували «адвокати» вбивць Андрія Галущенка (Ендрю): від «Тука виступає проти 92-ї бригади» до «Тука проти збройних сил України». Хоча, мова завжди йшла викоючно про кількох осіб.

Використовуючи такі заклики, автори, по-перше, намагаються узагальнити і розчинити свою злочинну діяльність з великою кількістю людей (опонентів влади немало); по-друге, намагаються перекласти свою відповідальність на плечі інших.

В 2015-2016 роках фахівцям з «Миротворця» вдалось отримати доступ до поштових скриньок «міністрів інформації ЛДНР». Мене особисто зацікавило листування з російським куратором, в якому той детально інструктує мерзоту як і яким чином треба інтегруватись в суспільно-політичний простір України, створюючи різнобарвні громадські та політичні організації. Автор детально описує ті теми, які треба висвітлювати (прямі переговори, ми за мир, звільнення полонених, Київ проти миру). Все це листування є у відкритому доступі.

Окремо росіянин висвітлює необхідність використання української національної стмволікі та україно-мовних спикерів.

Тож, пані Ставнійчук, на кого працюєте?