Квітень 3, 2017

Кожен переказ валютних коштів жорстко моніториться спецслужбами США та ЄС

Наші хапуги (колишні і нинішні) навіть не уявляли собі, що кожен переказ валютних коштів жорстко моніториться спецслужбами США та ЄС. Кожен!


Так само і ті “герої”, що роками тягали контрабас, розповідаючи про свою героїчну боротьбу, не вірили, що далеко-далеко в небі летить “всевидящее око”, яке чудово розпізнає і фіксує об’єкти розміром до 5 метрів (і буси, і фури, і потяги).

Досить часто чую: “Куди дивляться американці – їхні кошти розкрадаються!”.

Дивляться. Спостерігають і фіксують. А потім, в потребний момент, беруть нашу “еліту” за кокі-наки, і починає ця “еліта” співати пісні! Співають і про друзів, і про ворогів, про підлеглих і про керівників!
І співає вся ця мерзота далеко не тільки американцям: співають і британцям, і німцям, і… росіянам.

Хто вхопив – тому і поють, рятуючи власну шкуру і “все, что нажито непосильным трудом”!  Як смішно спостерігати деяких представників нашої “еліти”, бігаючих з канала на канал, з трибуни на трибуну, розповідаючи ЯК треба жити, а між біганинию з тремтячини ніжками і ручками, співають-співають-співають…

ФБР: Єфремов вивів за кордон мільйони доларів – http://glavcom.ua/news/fbr-jefremov-viviv-za-kordon-milyoni-dolariv-406927.html