Грудень 11, 2016

Кілька слів про “плівки Онищенка”

По-перше, в мене особисто ця людина викликає огиду. Подивився відео, як він цілує діточок в вишиванках в сільському клубі, як він щось “віщає” на мітингу перед селянами… Подивився ті відео, де Онищенко твердить про свою невинність і про те, що він нікуди не поїде… Гидко! Дуже гидко!

Про самі “плівки”.

По-перше, я не переконаний в тому, що вони реальні, в тому, що записи не змонтовані. В наші часи фахівці можуть зробити монтаж будь-якої розмови будь-якої людини. Лише експертиза здатна надати відповідь на питання “а был ли мальчик”?

В разі, якщо виявиться, що записи – підробка, варто дослідити витоки реалізації цього “проекту”. Я сам вважаю, що в такому випадку без участі спецслужб не обішлось. Яких саме? Не знаю.

По-друге: якщо записи виявляться реальними, то…

Я не маю зараз відповіді на запитання “що робити”?

Чому? Тому, що я чую і імена найвищих чиновників, і десятки нардепів… Звісно, всі ці люди мають бути покарані! У мене в цьому немає сумнівів. Але, у мене складається враження, що в такому випадку система керування державою може бути зруйнована взагалі.

Підозрюючи наявність ТОТАЛЬНОЇ корупції в державі, я неодноразово казав про необхідність введення в державі жорсткої владної вертикалі, як найбільш ефективного механізму керування державою в умовах війни і проведення необхідних реформ.

Жодного разу я не називав конкретного прізвища людини, яка б могла очолити державу в таких умовах. У мене зараз немає відповіді на запитання “ХТО?”. Але, у мене є впевненість в тому, що лише жорстка вертикаль влади здатна зараз врятувати країну.