Серпень 2, 2017

Кілька слів про нашу “бурштинову жертву”

Дивлюсь стрічку новин: Розенблат через суд зобов”язав ГПУ відкрити кримінальне провадження проти НАБУ. Перемога! Фанфари! Перемога кого і над ким?


Кілька слів про нашу “бурштинову жертву”.

Отже, пан Розенблат вже досить давно намагався всунути свій зад в політичне крісло. Починав (суто з патріотичних міркувань) з партії пана Медведчука. Пам’ятаєте цього “друга русского мира”? Але крісел на всіх бажаючих не вистачило, і зад пана Борислава пролетів.

Пролетів він недалеко – до Партії Регіонів. Ну, до тої, яка “рИги”. До тої, яка грабувала і гвалтувала всю країну. До тої, яка війну в Україну привела. Ну, звісна річ, виключно з патріотичних міркувань від великої любові до Батьківщини. Але, і в цей раз сідниці Розенблата пролетіли повз крісло…

Невгамовний “політик” знайшов собі інший “притулок”. На цей раз зад пана Розенблата таки влучив в депутатське крісло від БПП, В яблочко! Як принципова патріотична людина, пан депутат вирішив навести лад в “бурштиновій справі”. Ну, а як же такий пиріг може пройти повз розкритого рота такої принципово-патріотичної людини?

Боровся, наш борцун, з бурштиновою мафією, боровся… Аж доки вона (мафія) борцуну хабар не всунула! Ні, ви не зрозуміли! Всунула не в те місце, яким пан депутат в омріяне крісло сідає, ні! На жаль…

Всунула в руки. Недопрацювала мафія.

Звісно, як принциповий патріот, пан депутат чинив неймоврний опір мафії:

– Я не візьму ваш хабар! Та ніколи! Та ви шо??? Всього шість тиясч???

– Охорона-охорона! Зараз до тебе підійде представниця бурштинової мафії. Ти у неї забери кляті американські бакси – це буде наш внесок в боротьбу зі світовим імперіалізмом!

– Доречі, пані мафія! У мене є ще один друг-борцун. Він теж люто ненавидить корупцію! Він теж просто хоче нормально жити в “этой дебильной стране”. То ви йому половину цих клятих доларів віддайте – ми ж чесні пацани, а не якісь там кідали!

Відбивався наш герой від мафії, відбивався… Але ж, всім відомо, мафія непереможна – всадила вона-таки ті бакси пану борцуну! І повстав наш борцун проти мафії: це провокація!!! І пішов наш борцун до суду: це провокація!!! І вирішив суд: хай ГПУ розбереться.

А от умене риторичне запитання:

– якщо в залі ВРУ сидить покидьок, то до чого тут “провокація”?

– якщо в залі ВРУ сидять негідники, то до чого тут “дискредитація парламентаризму”?

– якщо в залі ВРУ нестерпно смердить лайном, то до чого тут “диктатура”?

p.s. Зайшов я на сторінку цього борцуна у ФБ. Ба-а-а… 77 спільних друзів! Шановні! Перевірте, будьласка, стан своєї дружби – друг лайна моїм другом бути НЕ МОЖЕ!
Анна Майборода Андрій Тетерук (Тетерук Андрій) Тимур Кобзар (Tymur Kobzar) Роман Бочкала Наталья Веселова Олексій Рябчин (Alex Ryabchyn) й інші.