Липень 7, 2018

Хочу побачити Тимошенко в суді: Тука про скандальні заяви лідерки “Батьківщини”

Юлія Тимошенко має відповісти в суді щодо своїх звинувачень на адресу президента України Петра Порошенка.

Про це в ефірі “Прямого” заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

За його словами, він “був у розпачі”, коли почув заяву лідерки “Батьківщини”, що президент України нібито готує “війну” на Донбасі задля зриву виборчої кампанії.

“Я був у розпачі, коли почув  цей трихвилинний спіч. У ньому почув чотири тези: по-перше, у Порошенка є таємний план. Друге: Порошенко веде таємні переговори з ватажками так званого “ЛДНР”. Третє: Порошенко марить про віддачу частини територій російським окупантам. І четверте: після цього він вводить надзвичайний стан і тоді не відбувається виборів”, – розповів Тука.

Він зауважив, що чергову хвилю ескалації на Донбасі може розпочати виключно Росія.

“Для себе я спрогнозував наступний сценарій. По-перше, я нещодавно спілкувався з командувачем ООС [Сергієм] Наєвим, з керівником штабу — можу запевнити: жодних ескалаційних дій з боку української армії навіть не планується. Єдине можливе джерело ескалації — це виключно Російська Федерація. Якщо завтра, через місяць, через три місяці відбудеться ескалація з боку російських бойовиків — замість того, щоби консолідувати суспільство в боротьбі з цією наволоччю, з’явиться знову “вся в бєлом” пані Тимошенко з черговим спічем: “А я ж попереджала! При чому тут Москва? Москва ні до чого. Головний ворог сидить на Банковій — це він зрадив”, – попередив урядовець.

Він додав, що Тимошенко має відповісти в суді за свої звинувачення на адресу глави держави.

“Сподіваюсь, у президента достатньо фахових юристів, але я бажав би бачити цю людину в суді щодо цих висловлювань”, – сказав Тука.

 

Хочу побачити Тимошенко в суді: Тука про скандальні заяви лідерки “Батьківщини”