Грудень 11, 2016

Існуюча система влади (а не персоналії) не здатна вивести країну з кризи!

Я здивований відвертому примітивізму багатьох дописувачів. Невже ви не зрозуміли й досі, що справа не в конкретному прізвищі? Невже ви реально вірите, що зміна Порошенка на Тимошенко (Ляшко, Бойко, Садового) зможе змінити стан країни???


Невже ви ще й досі не зрозуміли, що біда не в прізвищі конкретної людини, а в існуванні псевдо-демократичної системи влади. При тій системі виборів депутатів (до ВРУ, місцевих виборів), при тій системі створення будь-яких коаліцій (договорняки), при суцільній безвідповідальності (як окремих персонажів, так і суспільства вцілому) – зміна прізвища нічого не варта.

Зараз багато багна кидають на адресу Порошенка. Але, я ще жодного разу не чув про відповідальність тих, хто його ОБРАВ! Адже він – людина, яка обрана нами (вами) в першому турі виборів! Я жодного часу не чув розкаяння тих, хто голосував “за гречку”. Ми (ви), обравши такий склад ВРУ, миттєво позбавляємось почуття власної (!) відповідальності за свій вибір!
Ви дійсно вірите в те, що нинішній склад ВРУ здатен змінити Закон о виборах? Ви вірите в відмову від депутатської недоторканості?

От ви весь час критикуєте “владу”. А що таке “влада”? Хто з вас реально знає механізми її роботи? Хто з вас знає (розуміє), що чиновники 3-4-го рівня (керівники підрозділів, управлінь, департаментів) здатні заблокувати тихо і без голосних скандалів заблокувати роботу будь-якого “революційного” міністра!

А, скажіть мені, звідки взявся той КабМін, який ви так критикуєте? Він що, з неба впав??? Ні, шановні виборці: його призначили ті депутати, яких обрали саме ви!

А, скажіть мені, після відкриття радікального діяча, який виключно язиком і вилами “заробив” собі мільйон доларів, його виборці впали в кому? Може, вони, схопивши ті самі вили, кинулісь розшукувати його, аби задати кілька запитань? Ні!

Тому, зрозумійте про що я кажу: існуюча система влади (а не персоналії) не здатна вивести країну з кризи. Не здатна!