Листопад 7, 2018

Інформаційні спецоперації

Я не збирався зараз порушувати цю тему. Але, маючи можливість цілий день дивитись ТВ (лікарня), випадково звернув увагу і завмер…

Багато разів казав, що я категорично заперечую будь-яким узагальненням. Узагальнення псують світосприйняття та викривляють реальність. «Всі мєнти хапуги», «всі прикордонники сидять «на потоках»», «всі судді продажні», «у владі працюють одні корупціонери»…

Краматорськ – Слав‘янськ. 5-й блок-пост. Знищення бійцями 25-ї десантної бригади колони сепарів. Командир – Герой України Андрій Ткачук. В найважчий момент бою величезний внесок в перемогу зробив… Народний Герой «дядя Саша». «Беркут» із Запоріжжя.

Луганщина.  2014-й. Красна Талівка. Прикордонники вступили в бій з ДРГ, яка зайшла зі сторони РФ. Бій тривав більше 3 годин. Проти прикордонників були задіяні БМП та БТР. Вистояли. Зайшли з території РФ два гелікоптери. Вистояли! Четверо прикордонників віддали своє життя за наш спокій!..

Знаю особисто і суддів, які «не беруть». Знаю тьму чиновників, які і не «в долі», і не в «темі»…

Пам‘ятаю той момент, коли мене гелікоптером привезли на Луганщину і покинули в Северодонецьку. Перші дні – ні авта, ні охорони. Почував себе ду-у-уже невпевнено! Чому? Бо вся преса в ті часи тільки й волала про суцільну зраду і про те, що «там – всі сєпари»! Лише особисте спілкування з людьми змінило цей штамп в моїй свідомості. Але, нажаль, ще й зараз зустрічаю чимало людей, які є жертвами цього штампу! Досі!

Повернення до Києва. Починаю вивчати питання вимушених переселенців.

І, знову, штампи. Постійні розповіді про «дружин сепарів», які приїхали пересидіти війну. І ЗМІ в захваті підхоплювали ці розповіді!

Далі – друга хвиля. «В місті Л пограбували магазин. Затримано переселенця», «В селищі Х пеереселенець вкрав авто сусіда», «В столиці затримали банду квартирних крадіїв, серед яких два переселенці»… І нікого не цікавило, що серед 1000 затриманих грабіжників, переселенців – 5… Головне – узагальнити і впровадити штамп: «переселенці – злочинці»! І це вдалось! Ще й досі люди скаржаться на упереджене ставлення до них.

Що ж зараз?

Я бачу зараз нову інформаційну операцію і нову ціль – ветерани війни з Росією!

Замах в Одесі – «атошніки». Замах в Борисполі – «атошніки». Замах на Катю Гандзюк – всі «атошніки»!

ЗМІ свідомо (!) акцентують увагу на цьому! Свідомо!

В нашій свідомості закріплюють чергові небезпечні штампи: ветеран = небезпека, ветеран = вбивця, ветеран = жах!..

Друзі! Не дайте продажним про-російським ЗМІ впливати на нашу свідомість, отруюючи любов і повагу до тих, хто, ціною власного життя і здоров‘я, захистив нас від російської навали!