Червень 17, 2015

Інформація для ГШ!

Зателефонував мені Володя Голоднюк: “Дуже прошу, доведіть цю інформацію до ГШ! Це ж жах якийсь: командири відсутні, будівельні матеріали – негодні, конструкції зроблени непрофесійно (їх розкидає першою ж ударною хвилею)!”

Володимир Голоднюк

От і обіцяний розбір “польотів” Завчасно говорю, що не претендую на світоча у військовій справі, а керуюся лише здоровим глуздом.

Ніяк по іншому, як п@дець назвати не можна. Це нові позиції 54 ОМБ ЗРБ м.Артемівськ. Перше враження, що склалося від побаченого, це було недорозуміння помножене на повний абсурд. По перше, хлопці щойно з тренувальних таборів і поняття не мають, як облаштовувати вогневі позиції. По друге, виглядали розгубленими і покинутими, так як керівництва на позиціях (окрім замполіта) не було. Кинулося в очі, що людина, яка планувала позиції неймовірно далека від побудови фортифікаційних споруд і облаштування вогневих позицій. По третє, дерево на бліндажі привезли гниле, трухляве з цвяхами і з якихось ферм. Накати не в”яжуть дротом і не скріпляють клямрами. Накати не втоплені в потаї, а лежать на поверхні і при першому ж взриві поряд їх просто змите ударною хвилею, а при попаданні навіть “василька” – це братня могила. Накати в один інколи в два ряди але паралельні. На самих вогневих позиціях що в ста метрах від бліндажів, укриття жодного нема. Тобто при обстрілі хлопці рятуючись повинні покинути зброю на позиціях і бігти сто метрів ховатися у бліндажі. А ще там були панельні перекриття зі старих панелей, які від старості розсуваться під натиском пальців. Більшої кількості помилок і грубих порушень при плануванні та побудові і уявити важко.

Тепер питання до оперативного штабу – ви там що усі дебіли? Вам, що взагалі байдуже життя наших хлопців? А самим слабо в ці бліндажі та на бойові позиції. Вас скотів треба на цю позицію запустити і позаду поставити загран-загони. Я вже не кажу, що у хлопців немає самого елементарного: цвяхів, молотків, бризенту, сокир, генераторів, дощок, живого дерева, клямрів, перепаленого дроту і ще масу потрібних речей.
Візьміть у руки підручник військової підготовки за 10 клас 1986 року і почитайте, вчитися ніколи не пізно і не соромно!

ЗА ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ГРОШІ БАТЬКИ-КОМАНДИРИ?????

ПРОШУ РЕПОСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!