Березень 6, 2017

Громадянство

Шановні, не робіть мішанину, валячи все в купу!

На засіданні Комітету ВРУ з прав людини, я був єдиним (!) хто підтримав законопроект Юри Берези і Ігоря Лапіна про позбавлення громадянства терористів за рішенням суду. Я завжди був проти подвійного громадянства. І не лише з боку високопосадовців. Всіх!


Але, яке значення має наявність подвійного громадянства до стану здоров’я підозрюваного? Ніякого! А ви впевнені, що присутність біля суду громадськості, в подальшому, не буде використана адвокатами для подання позову про “тиск на феміду”? Я – ні, не впевнений.

Яке значення має ваше особисте обурення в Європейському суді з прав людини? Ніякого! Так само, як звільнення Ігора Мосійчука лише за порушення регламенту! Чи вже забули “депутатські запити”???

Невже ще й досі не зрозуміло, що “революційна доцільність” ду-у-уже далека від європейських цінностей? Нам байдужі ці цінності? Тоді якого біса стільки зламаних списів навколо асоціації з ЄС, навколо безвізу, навколо НАТО?

Вам подобається Насіров в клітці в суді? А ЄСПЛ це не подобається!

Не вийде потрапити в футбольну команду, декларуючи своє бажання грати в регбі.  “Або хрестик зніміть, або труси вдягніть”.