Червень 24, 2016

Георгій Тука зустрівся з представниками Посольства Японії

24 червня відбулась зустріч заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки з представниками Посольства Японії.

Уряд Японії з самого початку конфлікту на сході України постійно підтримував проекти спрямовані на відновлення інфраструктури Донбасу. Так, у 2014 році японський Уряд виділив більше 16 млн. дол. США на проекти по відновленню східних регіонів України. А вже у травні 2016 року Уряд Японії надав Україні ще 13,64 млн. дол. США на виконання дев’яти проектів, які також будуть спрямовані на відновлення районів, що постраждали внаслідок конфлікту.

Під час розмови Шьоко КАМАГАТА – Керівник економічного відділу Посольства Японії зауважила, що всі кошти, які спрямовані на відновлення об’єктів інфраструктури Донбасу мають бути використані ефективно, тому їх співробітники прийматимуть активну участь у координації та реалізації проектів по відновленню.

Зі свого боку, Георгій Тука зазначив, що Міністерство готове співпрацювати і розробляти спільні плани та проекти спрямовані на підтримку Донбасу та на відновлення об’єктів соціальної та економічної інфраструктури, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту.