Вересень 11, 2016

Георгій Тука: “В Україні немає національної ідеї” (Відео)

В Україні немає національної ідеї, яку підтримувало б населення. Таку думку в інтерв’ю журналу “Країна” висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб 52-річний Георгій Тука.

“Неодноразово розміркував над тим, що війна була закономірною і потрібною для українців. Головне, щоб ми винесли уроки з цих подій. Якщо це зробимо, то всі жертви будуть недаремні. Якщо ні – на жаль, ми так і залишилось не українцями, а хохлами або малоросами”, – сказав він.

На думку Туки, українці поки що не сформувались як нація.

“Ми мусимо стати нацією. На жаль, у мене немає ще відчуття цього. В Україні немає якоїсь національної ідеї, яку реально щоденно повсякчасно підтримувало би практично все населення. Навіть через події, які переживаємо зараз, – анексія Криму та окупація Донбасу. Ще далеко до того, аби ми сформувались як нація. Як би цинічно це не звучало, але, можливо, ми понесли ще мало втрат, щоб зрозуміти свою цінність”, – зазначив він.

Повне відверте інтерв’ю з Георгієм Тукою про Майдан, війну, особисте життя читайте у найближчих номерах журналу “Країна”

Джерело: http://gazeta.ua