Червень 29, 2016

Георгій Тука: Силовики заробляють гроші на контрабанді в зоні АТО

Чим довше утримується стан так званої “блокади”, тим потужнішими стають ті люди, які чинять супротив, зауважив Тука Силовики різного ґатунку заробляють гроші на контрабанді на лінії розмежування. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Погляд” заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

“Під час обмежень в торгівлі виникають з обох боків певні структури: здебільшого це структури, які мають контролювати дотримання цього режиму блокади. Вони будують, відверто давайте казати, злочинні зв’язки між собою і починають на цьому відверто заробляти гроші. Здебільшого це силовики різного ґатунку”, – зазначив він.

За словами Туки, чим довше утримується стан так званої “блокади”, тим потужнішими стають ті люди, які чинять супротив.

“Найкращий шлях до повернення миру – це є поновлення горизонтальних зв’язків, в тому числі бізнесових. Хто найбільш чинить супротив таким діям? Саме ті люди, які користуючись своїми службовими повноваженнями або посадами заробляються на цих обмеженнях чималі статки. Парадокс цієї ситуації такий: чим довше утримується стан так званої “блокади”, тим потужнішими стають ті люди, які чинять супротив”, – зауважив він.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб додав: “Хто безпосередньо контролює лінію перетину, той і заробляє – це і військовослужбовці, це і представники прикордонної служби, СБУ і до недавніх пір представники МВС. Всі абсолютно, немає святих. Але це не означає, що навколо зрада і всі покидьки, абсолютно ні. На жаль, покидьки є в кожному великому колективі”.

Джерело: http://www.5.ua