Березень 20, 2018

Георгій Тука: «РЕАЛЬНА СТРАТЕГІЯ КРЕМЛЯ – ЦЕ БАГАТОВИМІРНИЙ ПЕРЕРОЗПОДІЛ СИЛ У СВІТІ»

«В Україні, Європі та у США відсутнє розуміння реальної стратегії Кремля, в планах якої територіальний, економічний та фінансовий перерозподіл Світу. На жаль, процеси, що відбуваються розглядаються урядами, як окремі впливи, а не як загальна політика Росії, недооцінка якої може призвести до незворотних наслідків» — сказав заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій ТУКА під час зустрічі з відомою дослідницею невирішених конфліктів та міжнародним експертом, керівником відділу досліджень Східної Європи та Євразії при Німецькому інституті міжнародних відносин і безпеки ( Stiftung Wissenschaft und Politik (SWP) #SWP) Сабіною Фішер #Sabine_Fischer, яка досліджує російсько-український конфлікт та війну на Донбасі.

Зокрема, пані Фішер цікавили кроки, що здійснюються #МТОТ задля подолання негативного впливу збройної агресії з боку РФ на життя українських громадян по обидва боки лінії розмежування. Зокрема йшлося про розроблену МТОТ та нещодавно ухвалену Урядом Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року, План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та інші ініційовані Міністерством і прийняті Урядом України законотворчі документи та складнощі в процесі їх реалізації.

Окрему увагу в розмові було приділено обговоренню специфіки ведення Російською Федерацією гібридних війн, наявні та майбутні наслідки інформаційної агресії, потужного проросійського лобіювання в політичній системі Європи та у Світі загалом.

Надалі дослідниця планує провести ряд зустрічей з іншими представниками влади та неурядових організацій України та здійснити поїздку на Донбас, де проводитиме польові дослідження.

Джерело  www.facebook.com/MinistryforTOTandIDPs/